Руслан Русенко

Юрист, директор у ТОВ “Містер Юрист”, голова ОСББ “Дозівець”, старший брат церковної громади парафії св. кн. Володимира та кн. Ольги УГКЦ м. Коломия, партієць Коломийської районної організації УГП, член Ради Коломийської РО УГП

Вищу освіту здобув у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Працював головним спеціалістом-юристом Центру соціальних служб для молоді Дрогобицької міської ради. Бере активну участь у житті громади. Як підприємець інвестує свої знання і досвід у втілення успішних змін у місті.

“Мені імпонують принципи діяльності партії, тому долучився саме до УГП. Адже вважаю, що політика має будуватись на міцних християнських цінностях”

Працював головним спеціалістом-юристом Центру соціальних служб для молоді Дрогобицької міської ради, а також юрисконсультом у ВАТ “Дрогобицький завод автомобільних кранів”. Він з тих людей, які беруть ініціативу у власні руки, тому взяв на себе й управління ОСББ “Дозівець”, у якому вже зробили чимало змін. Постійно професійно удосконалюється. Пройшов навчання за програмою Центру політичної освіти з питань законотворчої роботи, дисциплін з політичної орієнтації та політичного менеджменту, учасник програми “Партнерство за прозоре суспільство” та інших.

“Дотримання регламенту та законності при прийнятті рішень, дотримання посадовцями своїх повноважень, чесна і прозора політика – ось такою хочу бачити владу у нашій ТГ”.

Як підприємець інвестує свої знання і досвід у втілення успішних змін у місті. У 2005-му році ініціював та здійснив бізнес-поїздку підприємців Дрогобиччини до Америки. Її мета – налагодження контактів з підприємцями та бізнес-організаціями США, а також залучення інвестицій. У результаті зустрічі уклали угоди з Торгово-промисловою палатою м. Маскатин, штату Іллінойс, Великого Нью-Йорку, Світовим торговим центром. Отриманий досвід хоче передати і підприємцям Коломийської ТГ. Зокрема, розвивати бізнес, працювати над ліквідацією бюрократії, спрощенням умов для ведення підприємницької діяльності та налагодження між ними тісних контактів. Адже розвинуте підприємництво – запорука успішної та спроможної громади. Як старший брат церковної громади допомагає у будівництві церкви.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]