Ростислав Коваль

Ростислав Коваль

Голова Політради

Головою Політради Ростислава Коваля обрали на 11 позачерговому З’їзді Української Галицької Партії (за нього проголосувало 125 делегатів), який пройшов у квітні 2021 року.

У команді УГП це далеко не нова людина. Шість років він був політичним консультантом партії. У 2015, на місцевих виборах, очолював її передвиборчий штаб. Тоді за кілька місяців роботи вдалось досягнути добрих результатів та завести у різні ради Галичини понад сотню депутатів. У 2019 році троє членів УГП здобули перемогу і тепер представляють інтереси львів’ян у Верховній Раді.

Для Ростислава Коваля політика – це робота. Він здобув фах політолога в ЛНУ ім. І.Франка у 2006 році. На третьому курсі став політичним оглядачем у знаковій газеті «Поступ». У 2004 році Ростислава Коваля запросили у штаб кандидата в президенти Віктора Ющенка. Як політолог, консультант і журналіст – у політиці майже двадцять років. Останніх шість – в УГП

 

У 2015-му році на місцевих виборах Ростислав Коваль прийшов в Українську Галицьку Партію і очолив штаб. За кілька місяців роботи вдалось досягнути добрих результатів і завести у різні ради Галичини понад сотню якісних людей. У 2019 році мали інший виклик – парламентські вибори. Тоді троє членів УГП здобули перемогу і тепер представляють інтереси львів’ян у Верховній Раді.

Коли я познайомився з партією і почав спостерігати за процесами, які відбувались всередині УГП, то зрозумів, що це щось абсолютно інше, ніж я бачив до того часу. Хоча, визнаю, професійна деформація давалася взнаки і часто внутрішній голос нашіптував: ну-ну, побачимо, що буде далі. Пізніше з’ясував, що для людей, які підтримують партію найважливіше – аби у ній дотримувались задекларованих принципів та правил. І це те, що відрізняє нас від інших. Ми розуміємо, що тільки так з часом з’явиться ціле покоління принципових та моральних політиків, які відстоюють інтереси громади, а не свої. Саме тому, коли у партії мали внутрішні проблеми, вирішив офіційно вступити до лав УГП, а пізніше – виставив свою кандидатуру і на голову Політради.

«Українська Галицька Партія стала феноменом в українській політиці. Сьогодні на нас звернуті погляди прогресивних українців та українок. Тож наша місія – зберегти та відродити дух України, який жевріє саме в Галичині. Повернути людину на чільне місце в системі цінностей цього світу. Не варто очікувати, що хтось, крім нас, буде опікуватися нашими громадами, дбати про порядок, контролювати місцеву владу. Українська Галицька Партія повинна стати платформою для спілкування та співпраці громадських активістів, підприємців, фермерів, професійних середовищ у кожній громаді. Галицька партія творить іншу політичну реальність, де на зміну ієрархіям та підпорядкуванням приходять мережі та співпраця», – переконаний Ростислав Коваль.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]