Ростислав Гапонюк

Ростислав Гапонюк: УГП – це політична сила, де в центрі ідеології людина, мораль та відповідальність

голова Ходорівського міського осередку Української Галицької Партії

Чоловік живе у Ходорові, що на Стрийщині.

Ростислава Гапонюка обрали депутатом Ходорівської міської ради. Він є головою комісії з питань господарського комплексу та розвитку територій.

Нагадаємо, що загалом у Ходорівській міській раді є 5 депутатів Української Галицької Партії. Ба більше, троє представників УГП у цій раді є головами постійних депутатських комісій.

“До Української Галицької Партії я приєднався, бо це єдиний політичний осередок, де в центрі ідеології – людина, мораль та відповідальність”,- каже Ростислав Гапонюк.

Очільник Ходорівського міського осередку зазначив, що зараз основна робота осередку і депутатів зосереджена на відкритості і прозорості роботи апарату ради.

Працюють і над паспортизацією та розвитком території.

Проводиться аналіз стану комунальних підприємств та бюджетних установ громади, займаються охороною культурної спадщини.

“Ми повинні зробити ефективною роботу апарату ради, забезпечити повну відкритість діяльності”,- зазначив він.

При цьому він вважає, що особлива увага повинна бути до розвитку сільських територій.

Зазначимо, що Ростислав Гапонюк здобув економічну освіту. Згодом вивчав державне управління та місцеве самоврядування у Львівському регіональному інституті державного управління.

У нього чималий досвід роботи в органах місцевого самоврядування. Так упродовж п’яти років він працював секретарем Ходорівської міської ради. Згодом був першим заступником голови Новострілищанської ОТГ.

На сьогодні Ростислав Гапонюк займається підприємницькою діяльністю.

При цьому він цікавиться краєзнавством та історією, має велику етнографічну та археологічну колекції. Переконаний, що цілком реально створити краєзнавчий музей Ходорівщини та облаштувати місцеві туристичні маршрути.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]