Роман Попович

економіст, спеціаліст з лісового господарства, партієць Яремчанського міського осередку Української Галицької Партії

Народився у с. Микуличин у сім’ї службовців. Навчався в Микуличинській ЗОШ І-ІІІ ст., яку закінчив із відзнакою.

Вищу освіту економіста здобув Буковинській державній фінансовій академії у м. Чернівці та спеціаліста лісового господарства у Національному лісотехнічному університеті України у Львові. Молодший лейтенант, військову підготовку пройшов при Чернівецькому національному університеті.

Працював на посаді секретаря касира Територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів в Яремчанському міському управлінні праці та соцзахисту населення. Був провідним спеціалістом бек-офісу ІФ філії ВАТ «ВіЕйБі Банк». Також працював на посаді СДПІ та ГДПІ відділу інформатизації процесів оподаткування, реєстрації та обліку платників податків ДПІ у Яремче. Працював майстром лісу Поляницького лісництва ДП «Делятинське ЛГ».

У 2010-2015 рр. був депутатом шостого демократичного скликання у с. Микуличин.

Має досвід роботи за кордоном у сферах виробництва, надання послуг, будівництва та торгівлі.

Одружений, батько сина.

Активна життєва позиція Романа має своє відображення не лише на професійному шляху, але й у житті громади. Зокрема, за часів депутатства за клопотанням Романа виділили гроші і встановили новий електричний трансформатор, покращивши у 5 разів якість електроенергії. Допомагає малозабезпеченим. Один із напрямків роботи – покращення екологічної ситуації в селі. А коли приходить час біди, то не стоїть осторонь, – разом з громадою ліквідує наслідки негоди.

“Для служіння громаді обрав Українську Галицьку Партію, бо тут прогресивні люди, які не спокусились на корупцію, жадібність та заздрість. Хочу зробити свій внесок в економічний, соціальний та інфраструктурний розвиток села і Яремчанської ОТГ. Сподіваюсь, що ми гідно побудуємо свою Рідну Хату”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]