ПАВЛО ПЕТРІВ

студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, здобуває освіту за спеціальністю “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

“Хочу втілювати програму підтримки молодіжного підприємництва, враховуючи найкращий вітчизняний та закордонний досвід. А також започаткувати стажування в органах місцевої влади. Адже інша політика – це не просто нові молоді обличчя. Це – освічені люди з різних сфер, які працюють фахово та системно. А демонструвати любов до свого міста треба не дописами у соціальних мережах, а реальними вчинками”.

Павло Петрів – представник нового покоління – молоді, яка готова брати на себе відповідальність та йти у політику. Адже розуміє, що не просто настав час змін. Настав час, коли для цього є сформовані люди – освічені, незаплямовані, які не спокусяться на посади, які не підуть у змову з власним сумлінням, які не перебігають із року в рік у нові партії, щоразу пристосовуючись до влади більшості.

Павло вдало поєднує навчання в університеті та роботу – керівництво закладом громадського харчування. Бере активну участь у житті громади. Постійно займається волонтерською діяльністю – допомагає з продуктами захисникам на Сході України.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]