Олег Саїк

Керівник Івано-Франківської міської організації Української Галицької Партії,
економіст, громадський діяч

“Мрію в Івано-Франківську збудувати Діснейленд”

Олег Саїк народився і виріс в Івано-Франківську, вищу освіту здобув у Львівському інституті банківської справи Національного банку України. Працював за фахом, а водночас зайнявся громадською діяльністю. Відтак познайомився з активістами УГП, довго приглядався і врешті вирішив долучитися. Зараз працює в економічній експертній групі партії, а віднедавна – повернувся в Івано-Франківськ. Саме йому довірили очолювати міський осередок Галицької Партії. Пропонуємо познайомитись із Олегом Саїком ближче.

Не працювати з поганими людьми

Під час навчання в інституті я працював у різних галузях – від офіціанта в “Криївці” до члена різних комісій на виборах. Спробував себе і за фахом. Найбільше мене втомлює забюрократизованість процесів, а ще “нелюдське” ставлення до працівників. Ніколи не працюйте з поганими людьми.

Паралельно з роботою займаюся волонтерством. Це моя активна життєва позиція. Крім внутрішньої потреби допомагати, бути корисним там, де ти можеш, дуже ціную здобутий у волонтерстві досвід, контакти. Пригадую громадську роботу у Львівській облдержадміністрації, де нам із командою вдалося повністю викоренити систему “папірчикових листувань” і перевести комунікацію між різними відділами у електронний формат. Під час своєї роботи в ОДА, я побачив зсередини, наскільки там все прогнило. Дуже хотілося допомогти хоч чимось.

В УГП потрапив “через спам”

Якраз після того стажування в ОДА придивився до Галицької Партії. Спочатку брав участь у різних навчаннях від УГП. Підписався на сторінку у Фейсбуці, почав відстежувати різну інформацію… і, що здивувало, не знайшов нічого поганого про її членів. Не знаю, чи в Україні є ще хоч одна партія без негативного шлейфу.

А потім побачив оголошення: “Запрошуємо у команду Галицької Партії, якщо ти молодий і активний”. Стало цікаво, і я пішов у Громадський офіс політсили. Ми там поспілкувалися з партійцями. Мені мали надіслати анкету на електронну пошту. Та листа довго не було. Я вже думав, що чимось не підійшов, аж потім перевірив спам… і там знайшов анкету.

Олег Саїк

Івано-Франківськ має стати особливим

Повернутися в Івано-Франківськ планував давно. І тут Галицька Партія допомогла. Якраз закінчувався термін другої каденції голови міського осередку. Я вирішив спробувати очолити команду партії у своєму місті, і за мене проголосували. Дуже вдячний за цю довіру і крутий поворот моєї долі.

Олег Саїк

“Хочу, щоб Івано-Франківськ став особливим, а не просто містом біля Львова чи Буковеля”.

Хочу, щоб Івано-Франківськ став особливим, а не просто містом біля Львова чи Буковеля. Наприклад, гарно було б побудувати на Вовчинецьких пагорбах Діснейленд… Можливо, якийсь ботанічний сад закласти. Створити щось на кшталт гідропарку навколо міського озера. Такі речі були б цікавими і самим мешканцям, і туристам. У владі я хотів би займатися залученням інвестицій у місто. Інакше Діснейленд не побудуєш…

Про політику і… розсіл

Система – це як розсіл. Якщо ти кинеш свіжий огірок в банку з розсоллом, то він стане квашеним. Треба вилити розсіл і залити чисту воду. Тут я погоджуюся з Андрієм Рождественським, виконавчим директором Центру Лідерства УКУ.

“Не розумію молодих людей, які декларують свою позицію залишатися поза політикою”.

У політиці це не можливо без нових облич, незаплямованих особистостей. Не розумію молодих людей, які декларують свою позицію залишатися поза політикою. Навпаки, молодь повинна брати більш активну участь у політиці, ніж старше покоління, бо в неї більш розвинуте креативне мислення, і вона здатна приймати рішення швидко.

Олег Саїк

Політика не псує людей. Політика є випробуванням, яке показує істинність людини. Тому зараз нам в УГП критично важливо запрошувати людей, від яких ми можемо найменше очікувати “сквашення”.

Мій день, мої плани

Встаю рано, лягаю пізно. Людині не потрібно 8 годин сну, якщо правильно розподіляти свої сили. Багато читаю.

Люблю футбол. Колись подавав добрі надії, але професійно не зайнявся.

Разом із батьком закладаємо сад. Хочу мати там якомога більше цікавих плодових дерев. Наразі росте ірга канадська, мигдаль, інжир. Персики є, абрикоси. А ще, як інвестиція на пенсію, мрію закласти горіховий сад.

“Вірю, що зміни можливі. Просто потрібно в потрібний час в потрібному місці використати потрібні інструменти”.

Що буде через рік-два – не загадую. В тих умовах, які зараз є в Україні, важко щось передбачати. Хочу бути корисним тут і зараз. Вірю, що зміни можливі, і їх може творити навіть невелика група людей. Просто потрібно в потрібний час в потрібному місці використати потрібні інструменти.

Олег Саїк

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]