Олег Гапчук

Громадський діяч, ведучий та кореспондент радіо «Гуцульська Столиця 107.4 FM», голова Верховинської селищної організації УГП

“Інша політика – це не лише нові обличчя. Наш підхід – чітка стратегія, поступові зміни та експертність”.

Освіту здобув у Бурштинському енергетичному технікумі, одночасно служив у Збройних Силах України. Після служби 8 років пропрацював в АТ “Прикарпаттяобленерго”. З 2012-го року працює ведучим та кореспондентом на радіо «Гуцульська Столиця 107.4 ФМ» у Верховині.

У рідному селі спільно з однодумцями відновив культурний сектор. Організовують і проводять культурні та мистецькі заходи. Переконаний: Верховинщину – перлину Прикарпаття – необхідно популяризувати, зберігаючи її традиції, історію та культурну спадщину. Зробив чимало сюжетів про рідний край і цікавих людей для багатьох державних телеканалів. Сприяв у виданні нових нарисів, книг та журналів про Гуцульщину.

Прагне розвивати Верховинську ТГ, створити привабливий туристичний імідж Гуцульщини, розвивати її інфраструктуру, облаштувати зони відпочинку, підтримувати молодь, забезпечувати можливості для її розвитку, зокрема, у спорті.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]