ОЛЕГ БРОДОВИЧ

Економіст, юрист-міжнародник, учасник бойових дій (2014-2015 рр.) у зоні проведення АТО (ООС), батько трьох дітей, голова Галицького районного товариства “Лемківщина”, член виконкому міської ради Галицької ТГ

Відноситься до тих людей, за яких говорять його вчинки. Цілеспрямований, рішучий, дієвий, принциповий, ніколи не піде на угоду із совістю – так про нього говорять люди, колеги та бойові побратими. Він – людина з унікальним життєвим досвідом, активний громадський діяч, малоговіркий, але за нього говорять його вчинки.

Вищу освіту за спеціальністю менеджмент та економіка здобув в Українському вільному інституті менеджменту та бізнесу, продовжив навчання за спеціальністю економіка та управління бізнесом у Міжрегіональній академії управління персоналом. Освіту юриста-міжнародника здобув на факультеті міжнародного права і бізнесу Львівського національного університету ім. І. Франка. Під час навчання у 1995-1996 роках служив у Збройних Силах України. Побудував хорошу кар’єру, адже якщо береться за справу, то робить її якнайкраще. Професійність і відповідальність у справі є для Олега визначальними. Має досвід роботи на керівних посадах та управлінця: був директором приватної виробничо-комерційної фірми “БМВ-Імпекс”, директором компанії “ВІТ-ІФ”, працював головним спеціалістом Управління у справах сім’ї та молоді Івано-Франківської облдержадміністрації.

“Кричуща безвідповідальність, халатність і корупція не можуть процвітати далі. Люди, яким байдужа доля громади, не можуть представляти і захищати її інтереси. Час змін настав”.

З 2013-го – голова Галицького районного товариства “Лемківщина” – всеукраїнської громадської організації, яка об’єднує примусово переселених українців, сприяє їх етнічному відродженню, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури, традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян Лемківщини. За підтримки товариства проводяться різні мистецькі виставки та культурні заходи.

Ніколи не залишався байдужим. Вміє приймати будь-які виклики. Навіть якщо це… війна. У 2014-му поїхав на Схід України – у зону проведення АТО (ООС) захищати державу. Рік служив у складі 44-ої окремої артилерійської бригади у Донецькій та Луганській областях, учасник бойових дій.

“Ми готові творити політику нового якісного зразка, будуючи свою роботу на міцних моральних принципах та християнських цінностях. Працювати для звичайних людей, а не для “обраних”. Корумпованих чиновників мають замінити чесні і дієві, ціннісні та відповідальні фахівці. Саме такою є наша команда. Ми тут живемо, працюємо, долучаємо молодь, людей з різних сфер та організацій, виховуємо дітей, відновлюємо історичні та культурні пам’ятки. За нами – реальні добрі справи, які хочемо примножувати. Хочемо побудувати сильну громаду, сучасну і спроможну ОТГ. Наша мотивація – це край, який розвивається, незалежно від політичних амбіцій олігархів”.

З командою прагне втілювати стратегію розвитку громади, розроблену експертами з розвитку громад спільно з фахівцями різних сфер. Зокрема, дбати про економічну, соціальну, освітню, медичну та культурну сфери, а також сприяти розвитку органічного сільського господарства. Втілювати якісні зміни у транспортній та житлово-комунальній інфраструктурах.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]