Олег Бартошик

Голова Золочівського районного осередку УГП. Партієць. Депутат Золочівської районної ради.

 

Олег Бартошик: гуртую біля себе активних та порядних людей

Олег Бартошик народився у Золочеві. Наш однопартієць закінчив ЛНМУ ім. Д. Галицького стоматологічний факультет. Одразу після завершення навчання працював лікарем – стоматологом у селі Гологори, що на Золочівщині. Опісля – хірургом у Золочівській районній стоматологічній поліклініці. Цьогоріч ще й за сумісництвом стоматологом екстреної медичної допомоги.

Робота 24/7 – це про мене

Як єдиному хірургу-стоматологу в Золочівському районі, йому доводиться працювати з 8.00 до 20.00. Додатково ще й ургентні (невідкладні) виклики в різний час доби. При цьому стверджує, що любить свою роботу та знаходить час на самовдосконалення: проходить різні курси в Україні та Європі.

“Їздиш країнами Євросоюзу і замислюєшся над тим, а чому у нас не так. Починаєш планувати зміни в собі, у домі, в своєму місті, районі та державі. Це спонукає брати на себе відповідальність та намагатися впливати на розвиток свого краю”, – розповідає він.

Олег Бартошик є депутатом Золочівської районної ради. Упродовж усієї каденції чесно відстоював інтереси виборців.

Ініціював виділення коштів на потреби медичної та освітньої галузей району. Неодноразово звертав увагу на необхідності покращення матеріально-технічної бази лікарні. Був членом Госпітальної ради львівської області.

“Як депутат, розумію, що для роботи в органах місцевого самоврядування потрібна команда, а тому гуртую біля себе активних та порядних людей під прапором УГП”, – зазначає він.

З батьком та братом посадили сад, де проводять з родиною час.

У вільний від роботи та громадської діяльності час, наш однопартієць любить подорожувати та відвідувати замки України. Побачив їх уже 27, втім, на його переконання, один з найкращих – Підгорецький на Золочівщині.

Виклики, з якими маємо працювати

Золочівщина має чимало проблемних тем. Упродовж трьох років фактично не створюються робочі місця. Великою проблемою є стан доріг, частина з яких потребує негайного втручання. Також гострою темою є закриття та рекультивація Золочівського сміттєзвалища. Окрім цього, відсутні місця для активного відпочинку та оздоровлення. Не виділяються кошти на підтримання у належному стані спортивних майданчиків.

“Голова та депутати ОТГ повинні створити такі умови, щоб тут хотілося жити: заснувати та розвивати власну справу, збудувати будинок та ростити дітей. Щоби кожен зміг гордо сказати: я тут живу ”, – резюмує Олег Бартошик.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]