Оксана Керницька

заступниця директора з виховної роботи Галицького ліцею “Академічний”, співзасновниця молодіжної організації “Галицький королівський клуб”, керівниця проєктів соціального, екологічного, освітнього та благодійного спрямування, заступниця голови Галицької місцевої організації Української Галицької Партії

Діти – то моє все, без них не можу уявити ні себе, ні свою роботу

Оксана Керницька – галичанка, педагог з великої літери. Вона не просто любить дітей, але й не уявляє свого життя без них. Частково це і спонукало Оксану піти у політику – чимало нюансів в системі освіти, які можна змінити лише тоді, коли у руках буде правильний інструмент. Один у полі не воїн, а в УГП знайшла тих людей, з котрими можна втілювати ці ідеї у реальність.

Як чогось не вмію, то навчусь!

Я народилась у Галичі. Скільки себе пам’ятаю, то хотіла бути вчителем музики. Дуже люблю дітей. Тому вступила до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на початкове навчання з додатковою спеціальністю «Музика».

Після закінчення університету працювала педагогом-організатором, бібліотекарем, хореографом. Згодом на посаді заступника директора. Було важко. Але я вчилась. Бо якщо я щось не вмію, то обов’язково цього навчусь. Це моє життєве кредо. Мої учні – це моє натхнення. Намагаюсь бути сучасною та цікавою для них. Боюсь щось не встигнути, пропустити. Тому намагаюсь втілювати все задумане у життя, відкривати щось нове. Заохочую до цього і своїх учнів, і сім’ю.

Мої учні – це моє натхнення. Намагаюсь бути сучасною та цікавою для них.

Створити щось принципово нове

Працюючи з дітьми, побачила, що у Галичі немає місця, де вони можуть творчо реалізувати себе. Поклала собі завдання створити їм умови для самореалізації. Хотілось створити щось принципово нове. Так, спільно з однодумцями заснували Галицький королівський клуб. Його мета – розвиток та підтримка обдарованих дітей і творчої молоді у різних сферах: наука, мистецтво, спорт, культура, політика, соціальні та громадські проекти.

Люди, з якими хочеться йти пліч-о-пліч

Завжди прагну до кращого. Хочеться бути корисною тут і зараз. День маю прожити так, щоб він не минув даремно.

До політики ставилась скептично. Але в Українській Галицькій Партії я побачила команду сильних особистостей, розумних і прогресивних людей. І саме за такими майбутнє держави. Я довго зважувалась. І вирішила приєднатись. Адже мене, як і УГП, турбує питання освіти. І тут є люди, з якими хочеться йти пліч-о-пліч, будувати Україну майбутнього.

 

Якісно змінити країну може і кілька людей. А може і одна. Але та, яка заслужить довіру сотень. Це потужний лідер, компетентний у багатьох сферах. Така сильна особистість, мудра і достойна людина, яка об’єднає потужну команду однодумців задля достойного життя мільйонів.

День маю прожити так, щоб він не минув даремно

За реформами – майбутнє

Я дуже люблю Галич. Хочу бачити місто таким, де буде добре жити нашим дітям. Хочу робити все, щоб українцям хотілось жити саме в Україні, а не десь за кордоном.

Вбачаю необхідність у реформах, в тому числі освіті. Щоб реформа дійсно працювала, має бути поставлена конкретна мета і визначений дієвий інструмент. Я за розвиток, удосконалення та нові технології. Політики не мають бути відірваними від реалій життя народу. Зміни не прийдуть від владних кабінетів закостенілої системи, яка взагалі не уявляє, чим живуть і що болить звичайним людям.

Щоб реформа дійсно працювала, має бути поставлена конкретна мета і визначений дієвий інструмент.

Сім’я – то моє все

У мене двоє чудових синів. Чоловік – моя надійна опора. Вони для мене завжди на першому місці. Я ними пишаюсь. Мені подобається щось готувати для рідних. Але так, щоб і корисно, і швидко. Любимо відпочивати з дітьми, кудись поїхати чи піти. Головне, щоб цікаво провести час всією сім’єю.

Я не розглядаю політику як можливість збагачення, бо це – не моє. Моє – це діти, без яких не можу уявити ні себе, ні свою роботу. Вони дають мені для життя все необхідне. І я щаслива. Тому хочу, щоб вони теж були щасливі. Тут, у своєму місті, у своїй країні.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]