Назарій Островський

Заступник голови Бродівського районного осередку УГП.

Закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України (правознавство). Приватний підприємець, будує сучасні енергоефективні будинки.

Народився у місті Броди Львівської області. З дружиною Уляною виховує двох дітей. Має дві вищі освіти. Впродовж трьох років працював у США, де зрозумів, як функціонує найсильніша економіка світу. Безперервно займається громадською роботою у різних сферах (боротьба з COVID-19, розвиток освіти і соціально відповідального підприємництва, покращення умов життя у громадах).

Організував унікальний проєкт для підтримки родинних цінностей – LVIV FAMILY DAY. Активна участь у роботі громадських організацій дозволяє йому втілювати різні проєкти. Зокрема, завдяки діяльності волонтерських штабів забезпечив засобами індивідуального захисту медиків 11 лікарень і амбулаторій. Мобільні групи доставляли маски, продукти харчування. Команда збирала гроші і централізовано закуповувала захисні засоби і необхідне обладнання. За час кампанії у Бродах і у Львові вдалося акумулювати майже 300 тисяч гривень.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]