Наталя Хмельовська

34 роки,
вчителька, громадська активістка,
мати двох синів, голова Монастириського РО УГП

Мене надихають учні

Наталя Хмельовська нещодавно долучилася до команди Галицької партії й очолила Монастириську районну організацію. Активна життєва позиція та натхнення – це те, що її супроводжує по житті. Наталя вбачає успішний розвиток громади у залученні молоді до активної роботи. Жінка переконана – не варто виїжджати закордон, бо в Україні є всі можливості для самореалізації, тут можна розвивати свій потенціал. Знайомимо вас із думками Наталі Хмельовської!

Не варто виїжджати закордон, бо в Україні є всі можливості для самореалізації, тут можна розвивати свій потенціал.

Мрію про велику бібліотеку

Окрім повсякденної роботи в сільській школі, виховання синів, активної громадської позиції та очолювання Монастириського районного осередку УГП, я багато читаю. Віддаю перевагу сучасній літературі, планую зібрати бібліотеку виключно із українських текстів.
Вважаю, завзятість декількох людей може змінити історію Монастириська. Для цього потрібно об’єднатись і працювати, досягати цілей. Саме командна робота дасть корисні плоди. Наприклад, у Коропці, що на Монастирищині, голова ОТГ не виконував своїх обов’язків і це спонукало громаду до активних дій. Там ситуація напружена: активісти не здаються, а справа набула розголосу.

Потрібно багато працювати, щоби подолати занепад

Втікати від проблем країни – не вихід. У моїй школі діти зініціювали сортування сміття, тому зараз маємо закуповувати контейнери. Знаєте, коли молоді люди зайняті, відчувають себе потрібними і несуть відповідальність за свою країну, тоді й зростає національна свідомість. Тому я переконана, зміни обов’язково будуть.

Шлях розвитку – важкий шлях

Монастириську громаду хотіли розформувати і приєднати до Бучача або Підгайців. Зараз там закривають багато підприємств, що приносили району великі кошти.

Маємо усвідомити: тут є потенціал, а тоді акцентувати увагу на правильних та перспективних речах.

Колись перспективна тютюнова фабрика вже не працює, натомість почала відновлюватись швейна галузь. Шлях розвитку – важкий шлях, проте таки варто робити ставку на розбудову рідного міста. Маємо усвідомити: тут є потенціал, а тоді акцентувати увагу на правильних та перспективних речах.

УГП – синонім розвитку та змін

Політична діяльність – можливість змінити систему. В Галицькій партії робота поділена на різні напрямки, і конкретні команди займаються їх вирішенням. Це дає добрі результати. Саме в УГП я побачила ціннісних людей, які роблять великі справи локально, які активно відстоюють свою позицію. Я вже переконалася, що УГП – це синонім розвитку та змін!

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]