Наталія Сербин

34 роки
заступниця голови Івано-Франківської міської організації УГП,
громадська активістка, волонтерка, журналістка, блогерка

Не могла сидіти осторонь

Застати цю жінку за робочим столом непросто. Вона постійно у русі, завжди у справах. Громадський сектор, волонтерство, політика, допомога тваринам… У її житті переплелось багато завдань і обов’язків. Бути корисною, залишити щось після себе – колись Майдан повністю змінив життєві орієнтири Наталі Сербин і зараз вона слідує за ними.

Майдан змінив життєві орієнтири

Після закінчення університету я започаткувала власну справу – рекрутингове агентство. Ми успішно працювали 5 років. А далі почався Майдан…

 

Досвід підприємницької діяльності, навчання у виші відкрили мені  несправедливість, безгосподарність, корупцію практично у всіх сферах життя. Я бунтарка і мені важко було з цим миритись. Не бачила шляху боротьби, не вірила, що це можливо. Коли  Янукович відмовився від європейського шляху розвитку і почало наростати незадоволення, у мене ніби щось перевернулось всередині. Просто не могла сидіти осторонь.

Волонтерство – частина життя

Я виступила одним із організаторів студентського Євромайдану в Івано-Франківську, а коли мирна революція переросла у справжню криваву боротьбу, поїхала до Києва. Там фактично з нуля спільно з однодумцями ми створили Медичну службу Майдану. За час війни проект переріс у велику соціальну роботу. Тепер волонтерству та громадській ініціативі “Поранені SOS” присвячую добру частину життя.

Ти можеш зробити дуже багато

Найкращі історії, які зі мною залишаться назавжди – це історії бійців. Коли приїжджаєш до хлопців у госпіталі й бачиш їх практично без ознак життя, а через декілька років зустрічаєш на вулицях з родинами – це найкращі історії, це такі моменти, коли розумієш, що можеш зробити дуже багато. Ми часто думаємо, що мало важимо у цьому світі, все дуже складно, а насправді віра і боротьба за справу показують, що все можливо.

 

Втілювати ідеали Майдану

Після Майдану ми чимало втратили – і віри, і людей, і добрих починань. Відчуваю частково відповідальність за це, бо вела людей на Майдані.

“Маємо сформувати команду, яка у владі буде втілювати ідеали Майдану”.

Після Майдану я намагалась співпрацювати з органами місцевого самоврядування, подавала проекти, хотіла зробити спільно з владою щось добре. Але наштовхувалася на нерозуміння і байдужість. Тому зараз я в політиці. Маємо сформувати команду, яка прийде до влади і буде втілювати ідеали Майдану, працювати для людей.

Чесна політика – важка, але можлива

Обрала Українську Галицьку Партію, бо шукала близьку до людей політсилу, із чіткими принципами, прозорим фінансуванням.

Чесна політика – важка справа, бо є дуже сильний спротив суспільства до політики. Але якщо маєш команду однодумців і віриш в ідею, то можна щось зробити. Хоча б поки на найнижчих рівнях – у селі, в місті, на держслужбі, але досягати результатів.

Влада не є для мене самоціллю. Це лише інструмент для змін.

Що ціную

Важливо мати середовище, у якому комфортно, де можна розвиватись. Моє коло – це креативні творчі люди. Дехто вже приєднався до команди Галицької Партії.

“Для мене влада – не самоціль. Вона лише інструмент для втілення змін”.

Люблю бути на природі, ходити по росі, гуляти з тваринами. Яким би важкий не був день, коли дома зустрічає кіт чи пес, все згладжується, обнуляється весь негатив. Мрію повернутись у село, мати свій дім і сім’ю. А ще хочу присвятити себе пішим подорожам.

“Якщо маєш команду однодумців і віриш в ідею, то можна таки щось зробити”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]