НАДІЯ БЛИНЧУК

Староста села Вікторів Галицької територіальної громади, волонтерка, громадська активістка

Закінчила Комерційний технікум за спеціальністю “Технолог з приготування їжі», а також Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету за напрямом “Економіка і підприємство”, кваліфікація бакалавра – «Облік та Аудит”.

Паралельно з навчанням в університеті працювала у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника у підрозділі «Комплекс студентських їдалень “Калина”” на посаді бармена.

“Хочу перезавантажити владу! Громаду мають почути!”

Мама, яка веде активну громадську роботу. Ініціювала і домоглась від влади відкриття другої групи у ДНЗ “Пролісок” с. Вікторів, а також капітального ремонту частини автошляху Сілець-Мединя.

Допомагає дітям-сиротам збирає для них засоби гігієни, солодощі, долучає спонсорів. Підтримує захисників у зоні проведення ООС (АТО). Організувала збір допомоги військовим, виплітання маскувальних сіток, збір шкіряних виробів для перешивання на захисні рукавиці, займалась заготівлею продуктів харчування та інших засобів індивідуального користування.

“Хочу покращити умови проживання в селах і ОТГ. Впевнена, що можна зробити багато добрих справ чесно, чітко та з перспективою багаторічного розвитку. Не можу залишатися осторонь і мовчки спостерігати, як нас використовують. Тому вирішила спробувати у команді молодих, перспективних, прогресивних, а головне ініціативних молодих людей спробувати перезавантажити владу!

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]