МИКОЛА БАГЛАЙ

вчитель математики та інформатики, магістр спеціальності “Менеджмент. Управління навчальними закладами”, заступник директора з навчально-виховної роботи Бурштинської гімназії

 

Як представник освітньої ланки, я добре розумію не лише потреби сучасної освіти, але й знаю стратегію, як зробити галузь якісною, доступною та ефективною на місцях – у селах та містечках нашої ОТГ. Адже розвиток громади неможливий без освічених людей, які мають у собі комплекс необхідних компетенцій.

 

Микола Баглай відноситься до людей, які постійно прагнуть до самовдосконалості. Вміє не лише навчати, але й відкривати нові горизонти для себе та інших як у професійному, так і громадському житті. Тому у 2018-му році взяв участь у проєкті “Громада своїми руками”. Наполегливість, відданість справі та кропітка робота на результат принесли свої плоди. Проєкт Миколи здобув перемогу і, таким чином, він виграв для школи комп’ютерне обладнання на суму 55 тис. грн. Та діяльність Миколи не обмежується лише освітніми активностями. Він також вивчає проблеми екології. І хоче організувати у громаді сортування відходів. Хоче відкривати перспективи для місцевої учнівської та студентської молоді. Саме для втілення більших змін Микола і долучився до команди Української Галицької Партії.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]