Мар’яна Кузько

Член Ради Львівської міської організації Української Галицької Партії, секретар Львівської обласної організації УГП,
економістка, громадська активістка,
керівниця проектів у ГО “Батьки в дії”.

Будь-яка жінка може впливати на зміни

Мар’яні Кузько 30 років. Вона – корінна львів’янка, закінчила Львівську комерційну академію, є магістром міжнародних економічних відносин. Після навчання вийшла заміж, а народивши першу дитину у 21 рік, зрозуміла усі недоліки молодого материнства. Тож, завагітнівши вдруге, вже шукала способи полегшити собі життя. А згодом – і іншим мамам. Зовсім випадково Мар’яна потрапила у ГО «Батьки в дії», та з часом зрозуміла – бути громадською активісткою мало, щоб досягнути поставлених цілей. Тож у 2016 році вона долучилась до команди Української Галицької Партії – стала помічницею депутатки Льівської міської ради.

Я хочу впливати на систему

Кілька років тому я перебувала у декретній відпустці з двома дітьми. Це мало б бути щастя від перших місяців і років материнства. Але, на жаль, на цей період випадає й багато випробувань та несправедливості. Зверхнє ставлення до вагітних та молодих матерів у лікарнях, неякісні медичні послуги під час народження немовлят, не всюди у місті доберешся з дитячими візочками… Це лише частина того, що обмежувало мене та продовжує бути проблемою для матерів та жінок. Але я зрозуміла, що не варто з цим миритися. Я хочу впливати на систему. Бо мрію, аби мої діти не зіткнулися з тими труднощами, які довелося пережити мені.

Почала опиратися системі

Коли народилась друга дитина, я поводилась зовсім по-іншому. Я вперто відстоювала власні права породіллі. І таки зуміла зламати стереотипи та уникнути багато недоліків. І тепер з 100-відсотковою впевненістю можу сказати, що народжувати без грошей, насправді, реально. Звісно, в такому випадку різні проблеми вирішуються довше, десь навіть “нервовіше”, але по-великому рахунку – це є посильно.

А далі була активна робота у ГО «Батьки в дії», на яку я натрапила випадково у Фейсбуці. Я пропонувала свої ідеї, пропозиції, познайомилась із багатьма людьми.

“Необхідно змінювати свою діяльність у сторону політичної активності. Бо у ролі політика досягнути результатів можна швидше і якісніше”.

У певний момент зрозуміла – є речі, на які простий активіст вплинути не може. Навіть, якщо дуже хоче. Тому що потрібні зовсім інші важелі впливу, інструменти, кардинально інший рівень підходу до вирішення проблеми.

У ролі політика такі речі робити легше, швидше та якісніше.

Це ті люди, за чию роботу мені не соромно

Коли питають, чому Українська Галицька Партія, я відповідаю, не замислюючись. Для мене важливі люди, з якими я спілкуюся та працюю. Бо вони, більшою мірою, визначають хто є я. А це вже питання особистої репутації, яке одне з першочергових.

“Команда Української Галицької Партії – це ті люди, за чию роботу мені не соромно. Тут завжди поруч друзі, яким я довіряю і на яких можу покластися”.

Я пішла в політику, бо вірю, вдасться покращити нинішню ситуацію. Перспективи того, як могло би бути і чого я хочу для власних дітей, додають мені мотивації та сил досягати бажаного. Я вважаю, що будь-яка жінка, мама може впливати на зміни. Адже наші діти заслуговують на якісне медичне забезпечення, повноцінне виховання, кращі умови для саморозвитку та відчуття безпеки.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]