Мар’яна Табаркевич

Експертка з туризму, директорка ТОВ «Гарант Вуд»,

голова Долинської районної організації Української Галицької Партії

Освіту філологині та юристки-міжнародника здобула у Львівському національному університеті ім. І. Франка, магістра з державної служби — в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

«Хочу розвивати не лише власну справу, але і Долинщину. Вірю, що разом ми створимо сильну та успішну громаду».

Втілила багато проєктів з розвитку території, працюючи державним службовцем. Це такі проєкти як: Despro, ПРООН, USAID. Брала активну участь в інтегруванні вимушено переселених осіб до мирного життя на території області.

Під час виборчої кампанії до Долинської міської ОТГ

Свою роботу із розвитку туризму розпочала з розробки Програми створення туристичного маршруту по вузькоколійці “Карпатський трамвай”. Брала активну участь в організації фестивалів молодіжної та екстремальної культури “Мізунська ZВигода”. Учасниця громадського руху зі збереження історичної спадщини українських вузькоколійних залізниць.

Захід “Шкільна реформа: як успішно запровадити та розвивати партнерство в школі”, який організував для освітян та батьків Долинський осередок УГП

Зараз до Долинщини залучає іноземних туристів. Як мама двох дітей активно долучається до шкільних процесів та творчого їх життя і розвитку.

Свято до Дня Конституції України та Дня молоді у м. Долина, організований Українською Галицькою Партією

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]