МАР’ЯНА ГОШОВСЬКА

Юристка, начальниця відділу «Болехівське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, співзасновниця та голова правління Громадської організації «Центр розвитку ідей та інновацій «Акцент»». Членкиня Асоціації радників малого бізнесу, депутатка міської ради Болехівської ТГ від Української Галицької Партії

Якщо береться за якусь справу, то обов’язково не лише доводить її до кінця, але й робить її якнайкраще. Цілеспрямована, наполеглива, мотивована та дієва.

Наша мета працювати над залученням для нашої громади бюджетних коштів всіх рівнів, коштів міжнародної технічної допомоги, грантових коштів для вирішення найважливіших місцевих соціально-економічних та екологічних проблем

Її шлях — це постійний професійний розвиток, удосконалення та допомога людям. Має три освіти — технічну, юридичну та філологічну. Була учасницею різноманітних освітніх програм, курсів і тренінгів у рамках Проєктів Європейського Союзу, Проєктів USAID, ініціативи Британської Ради в Україні, проєктів Міністерства міжнародних справ Канади тощо. Координувала реалізацію вищезгаданих Проєктів Європейського Союзу на території Болехівщини. Участь у міжнародних проєктах допомогла Мар’яні перейняти найкращий закордонний досвід у сфері стратегічного планування розвитку громади, розробки регіональних і муніципальних програм, залучення інвестицій, підтримки малого і середнього бізнесу.

Була керівником та автором різноманітних соціальних проєктів, реалізованих на теренах Болехівщини. Серед них — «Створення громадської е-приймальні «Влада on-line» в місті Болехові» та «З добром і любов’ю: надання допомоги дитячому садочку «Зірочка» в місті Болехові», які втілені в життя за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

У її професійному житті — досвід роботи бухгалтером, юрисконсультом, консультантом з питань фінансів, підприємницька діяльність у сфері права та фандрейзингу, досвід викладацької діяльності та роботи на керівних посадах.

Під керівництвом Мар’яни Болехівське бюро правової допомоги щоденно, вже впродовж 4 років, надає безоплатні юридичні консультації і роз’яснення, забезпечує представництво інтересів клієнтів в судах, реалізовує правопросвітницькі проєкти і заходи. Проєкти Мар’яни служать людям у різних сферах життя. Вона знає і як створити стратегію розвитку громади, і як успішно втілити її. Має досвід співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями.

Була автором та керівником реалізованого в 2012 році проєкту «Завершення будівництва адміністративного будинку як основа для співпраці влади, громади і бізнесу та необхідна умова надання якісних адміністративних послуг в с. Тисів Болехівської міської ради», автором проєкту «Завершення будівництва загальноосвітньої школи в с. Підбереж Болехівської міської ради» та ряду інших проєктів. Підтримує розвиток малого та середнього бізнесу. Розробила сотні бізнес-планів підприємницької діяльності та десятки інвестиційних проєктів. Мар’яна знає, як створити у Болехівській ОТГ привабливий інвестиційний клімат, який сприятиме її економічному розвитку. Має у цій сфері відповідну освіту та напрацювання.

Жодну найпрогресивнішу ідею, жоден найперспективніший проєкт неможливо реалізувати без дієвої команди однодумців. Саме такою є наша команда УГП на Болехівщині патріоти, об’єднані християнсько-демократичними проукраїнськими поглядами та цінностями, а також бажанням долучитись до розвитку малої Батьківщини.

Прагне реалізувати інвестиційні і соціальні проєкти у різних сферах на основі відкритості і громадської участі. Такою ми бачимо політику нового зразка. Політику, яка представляє і захищає інтереси громади”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]