Максим Брезовський

Максим Брезовський: слід раціонально та в інтересах громади використовувати землі, що є в ОТГ

Максим Брезовський є головою Белзької міської організації нашої політичної сили. Також його обрали депутатом міської ради. Раніше він був депутатом Карівської сільської ради двох скликань.

Активіст здобув освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка, за фахом – економіст-міжнародник.

Він завжди бере активну участь у культурному та громадському житті ТГ.

Чоловік переконаний, що слід розвивати фермерство в Белзькій ОТГ. Бо завдяки фермерству в громаді можна створити нові робочі місця та наповнити місцеві бюджети.

Так, спільно з інвестиційним відділом Белзької міської ради подали заявку на участь у конкурсі «Pro.Фермерство». Та перемогли. Завдяки цьому буде розроблена комплексна програма розвитку фермерства в ОТГ.

“Враховуючи особливості нашої ОТГ, залучати кошти до бюджету зможемо, передусім, завдяки сільському господарству. Є землі запасу , які держава після створення ОТГ передала громаді у комунальну власність. Відтепер їх можна надати в оренду на правах аукціону. І саме завдяки цьому залучити більше коштів для громади. Також ми виявили, що є чимало випадків, коли користуються землею, проте орендної плати не сплачують або платять не в повному обсязі. Отже, навести лад у цій сфері- це першочергове завдання моє, як депутата та нашої громади загалом”,- резюмував депутат.

Окрім цього, нещодавно Максим Брезовський ініціював винесення на сесію питання щодо порядку ведення лісового господарства, охорони лісів та використання лісосировинних ресурсів на території Белзької міської ради .

Водночас активіст прагне, щоб у княжому місті Белзі розвивався туризм.

До слова, Максим Брезовський має також музичну освіту, бо навчався у Львівському державному музичному училищі ім. С. П. Людкевича, за спеціальністю народні інструменти, акордеон. Окрім основного місця праці, є керівником фольклорного ансамблю «Джерело» у селі Рата.

Спільно з дружиною виховують трьох дітей.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]