Людмила Михайлова

директор Інклюзивно-ресурсного центру Коломийської міської ради, заступниця голови Коломийської місцевої організації Української Галицької Партії

Народилась у Житомирській області. У 1999-му році приїхала до Коломиї вступати до Коломийського педагогічного коледжу і… залишилась. У коледжі здобула освіту вчителя початкових класів та педагога-організатора. І продовжила навчання у Коломийському інституті Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, де здобула кваліфікацію філологині за спеціальністю «Українська мова та література».

З 2007-го року почала працювати у Печеніжинській спеціальній школі Івано-Франківської міської ради вихователем та вчителем соціально-побутового орієнтування. Там пропрацювала 11 років.

У 2011-му році закінчила факультет корекційної та соціальної педагогіки та психології Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, де здобула кваліфікацію «Олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з вадами розумового розвитку».

У 2017-му році на Прикарпатському факультеті Національної академії внутрішніх справ здобула кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Право».

З вересня 2018-го року є директором Інклюзивно-ресурсного центру Коломийської міської ради.

«Як сказав Конфуцій: «Вибери професію, яку ти любиш, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті». Я очолюю команду неймовірних, креативних професіоналів своєї справи», – каже Людмила.

Значну частину у житті Людмили займає громадська діяльність – є співзасновницею громадської благодійної організації «Небайдужі серця світу», яка діє з 2016-го року. Мета команди: допомагати тим, хто цього потребує. Вже стало традицією кожного року дарувати подарунки випускникам Печеніжинської спеціальної школи, часто є посланцями Святого Миколая для дітей у притулку та сімʼях, які перебувають у кризових умовах.

Людмила любить подорожувати , читати книжки, співати та бігати. І з 2018-го року є активною учасницею громадської організації «Коломийський біговий клуб». Улюблені книги: Марі Карачіна «Never stop» та Опра Вінфрі «Недільна мудрість».

«Зміни, в першу чергу, починаються із себе: хочеш змінити державу – змінися сам» – це мій девіз», – каже Людмила.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]