Константин Ванджурак

Режисер, телеоператор, громадський активіст, голова Верховинської районної організації Української Галицької Партії

“Вирішення проблем Верховинської ТГ залежить від того, якою є мотивація людей, які йдуть у владу. Чи вони йдуть служити громаді, чи йдуть наживатися зі свого статусу. Ми переконані – це є ключовим питанням! Хочемо змінити підходи до управління. Прозорість і законність влади мають стати визначальними”.

Народився у с. Стаїще Верховинського району. Вищу освіту за спеціальністю драматургія кіно і телебачення здобув у Київському національному університеті ім. І. Карпенка-Карого. Там же вступив на магістратуру за спеціальністю продюсерство. Півтора року поєднував навчання з роботою художнім керівником у будинку культури в селі Бистрець. Великі можливості столичного мегаполіса не спокусили хлопця зі звичайного гірського села. Він повернувся на малу батьківщину, щоб відкривати можливості і творити великі зміни у рідному Прикарпатті. З 2017-го року почав працювати на обласному телебаченні «Галичина» телеоператором, пізніше і на телеканалі «Еспресо ТВ».

“Розвинути рідний край та Україну – сприймаю як власну місію.”

Зняв декілька документальних фільмів про Верховинщину і розважальну програму “ІФ шоу”. Хоче створити якісний україномовний контент, популяризувати край. Чотири роки поспіль є ініціатором і співорганізатором Свята Стаїща. Є депутатом Кривопільської сільської ради. Працює над вирішенням проблем села. Допомагав у відновленні інфраструктури у с. Волова після цьогорічної повені. Традиційними є організовані Константином вечори відпочинку, прибирання пляжу на річці в селі, проведення різних ініціатив, зокрема, екологічних. На такий молодий вік, беззаперечно, досягнень чимало.

Під час роботи на телебаченні часто висвітлював різні події, а відтак добре знає про проблеми краю. Зрозумів, що для втілення більших змін потрібна політична воля. Маючи досвід співпраці з Центром розвитку місцевого самоврядування, розуміючи, що саме потрібно зробити для розвитку громади, вирішив продовжити свій шлях у політиці. Щоб від задекларованих обіцянок влади в районі перейти до конкретних кроків. Переконаний: стара система відживає себе. Популістичні обіцянки, безвідповідальність і непослідовність чиновників, нехтування інтересів простих людей не роблять громаду ані успішною, ані спроможною.

Питання ремонту доріг та сполучення між населеними пунктами, ремонт та укріплення мостів, покращення технічного устаткування та умов у медзакладах, ремонт будинків культури у селах, потреба створення умов для розвитку молоді, боротьба з незаконною вирубкою лісів, вирішення екологічних проблем, розвиток туристичного потенціалу, збереження історичних і культурних пам’яток – це неповний перелік питань, над якими прагне працювати команда Української Галицької Партії на Верховинщині.

“Наша команда – це місцеві активісти, фахівці різних галузей, які експертно будують свою діяльність на міцних моральних принципах та християнських цінностях. Для нас влада не є самоціллю, для нас політика – це служіння громаді”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]