ІВАН ВЕРЕЖАК

Магістр публічного управління, був сільським головою Котиківки, голова ГО “Молодіжний клуб “ТУР”, був членом Ради та заступником голови Івано-Франківської обласної організації Української Галицької Партії

Учасник обидвох сезонів національного телепроєкту “Нові лідери”, увійшов у ТОП-50. Активіст ініціативної групи зі збереження Дністра та розвитку Дністровського каньйону, лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

“Зрозумів, що моє місце тут”

Іван Вережак попрацював у Великобританії, але повернувся творити зміни у рідній Котиківці на Городенківщині. Облаштував майданчик у селі. А після цього йому настільки повірили, що обрали головою сільської ради. Івану вдалося реалізувати активне дозвілля для молоді регіону.

Моя країна “У”

Два роки поспіль організовував Івано-Франківський студентський мультифестиваль «Студентська республіка». Ми будували мікромодель України під назвою “Країна “У”. Тоді все сприймалось, як розвага. Але той досвід мені дуже пригодився в майбутньому – і коли свою громадську організацію заснував, і коли став сільським головою, і в партійній діяльності.

Два з половиною роки після закінчення вишу працював у Великобританії. Працював на робітничих професіях, на будові, багато подорожував. Планував на три роки їхати, але повернувся швидше – зрозумів, що моє місце тут.

На першу зустріч прийшло 40 людей

Після повернення різко кинулось в очі, що молоді нічим зайнятись. Я пройшовся по школах, закликав молодь зустрітись, поговорити, чим би корисним ми могли б зайнятись. Мені говорили, що нічого з того не вийде. А на першу зустріч Молодіжного клубу “ТУР” (Творці Усвідомленої Реальності) прийшло понад 40 людей.

В Українській Галицькій Партії я побачив справжніх людей, а не “виліплені” образи

Корисне дозвілля, культура, екологія, інтелект, спорт – ми заполонили усі напрямки розвитку. За перший рік діяльності ми зробили більше ніж в Городенці було за останні кілька років!

Стану на ваше місце і зроблю майданчик!

Якось прийшли до мене люди з Котиківки і кажуть, що хотіли б зробити у селі дитячий майданчик. Я прийшов на сесію сільради і запропонував допомогти. Депутати погодилися. Через тиждень я прийшов до голови по рішення, а він каже, що не буде ніякого майданчика, бо має бути щось інше. І тоді я вирішив, що стану на місце голови і зроблю майданчик.

Якщо ти хочеш безпосередньо брати участь у змінах, потрібно йти в місцеву політику

У 2015-ому котиківчани обрали мене, а вже наступного року ми збудували майданчик.

Я радо спілкуюся з мешканцями села, у Фейсбуці є сторінка нашої сільради, постійно веду онлайн-трансляції з наших подій.

Бути причетним до змін

Якщо ти хочеш безпосередньо брати участь у змінах, потрібно йти в місцеву політику. Тут є господарка і процеси, на які ти можеш прямо впливати. Бо той хто створює закон, не впливає на його виконання.

Я прихильник Української Галицької Партії тому, що тут я побачив справжніх людей, а не виліплені образи, людей, які справді працюють на зміни.

Моя робота – моє хобі

Наразі я вдало поєдную роботу з громадською діяльністю. Організовую багато заходів для молоді – інтелектуальні турніри, спортивні ігри, кіносеанси під відкритим небом, велопробіги.

Люблю рибалку, подорожі, у спортзалі займаюсь, почав співати у хорі. Але свою роботу люблю більше.

Думки про головне:

✓ В Україні основні проблеми – це корупція і байдужість людей, породжена зневірою.

✓ У владі головне не зіпсуватися, не зрадити своїм принципам.

✓ У житті керуюсь заповідями Божими. Постійно ловлю себе на думці, чи нікого не образив. Завжди потрібно залишатися людиною. Не мати гонору від політики чи від влади.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]