Іван Вережак

32 роки
громадський активіст, голова Котиківської сільської ради
заступник голови Івано-Франківської обласної організації УГП

“Зрозумів, що моє місце тут”

Іван Вережак попрацював у Великобританії, але повернувся творити зміни у рідній Котиківці на Городенківщині. Облаштував майданчик у селі. А після цього йому настільки повірили, що обрали головою сільської ради. Івану вдалося реалізувати активне дозвілля для молоді регіону.

Моя країна “У”

Два роки поспіль організовував Івано-Франківський студентський мультифестиваль «Студентська республіка». Ми будували мікромодель України під назвою “Країна “У”. Тоді все сприймалось, як розвага. Але той досвід мені дуже пригодився в майбутньому – і коли свою громадську організацію заснував, і коли став сільським головою, і в партійній діяльності.

Два з половиною роки після закінчення вишу працював у Великобританії. Працював на робітничих професіях, на будові, багато подорожував. Планував на три роки їхати, але повернувся швидше – зрозумів, що моє місце тут.

На першу зустріч прийшло 40 людей

Після повернення різко кинулось в очі, що молоді нічим зайнятись. Я пройшовся по школах, закликав молодь зустрітись, поговорити, чим би корисним ми могли б зайнятись. Мені говорили, що нічого з того не вийде. А на першу зустріч Молодіжного клубу “ТУР” (Творці Усвідомленої Реальності) прийшло понад 40 людей.

В Українській Галицькій Партії я побачив справжніх людей, а не “виліплені” образи

Корисне дозвілля, культура, екологія, інтелект, спорт – ми заполонили усі напрямки розвитку. За перший рік діяльності ми зробили більше ніж в Городенці було за останні кілька років!

Стану на ваше місце і зроблю майданчик!

Якось прийшли до мене люди з Котиківки і кажуть, що хотіли б зробити у селі дитячий майданчик. Я прийшов на сесію сільради і запропонував допомогти. Депутати погодилися. Через тиждень я прийшов до голови по рішення, а він каже, що не буде ніякого майданчика, бо має бути щось інше. І тоді я вирішив, що стану на місце голови і зроблю майданчик.

Якщо ти хочеш безпосередньо брати участь у змінах, потрібно йти в місцеву політику

У 2015-ому котиківчани обрали мене, а вже наступного року ми збудували майданчик.

Я радо спілкуюся з мешканцями села, у Фейсбуці є сторінка нашої сільради, постійно веду онлайн-трансляції з наших подій.

Бути причетним до змін

Якщо ти хочеш безпосередньо брати участь у змінах, потрібно йти в місцеву політику. Тут є господарка і процеси, на які ти можеш прямо впливати. Бо той хто створює закон, не впливає на його виконання.

Я прихильник Української Галицької Партії тому, що тут я побачив справжніх людей, а не виліплені образи, людей, які справді працюють на зміни.

Моя робота – моє хобі

Наразі я вдало поєдную роботу з громадською діяльністю. Організовую багато заходів для молоді – інтелектуальні турніри, спортивні ігри, кіносеанси під відкритим небом, велопробіги.

 

Люблю рибалку, подорожі, у спортзалі займаюсь, почав співати у хорі. Але свою роботу люблю більше.

Думки про головне:

✓ В Україні основні проблеми – це корупція і байдужість людей, породжена зневірою.

✓ У владі головне не зіпсуватися, не зрадити своїм принципам.

✓ У житті керуюсь заповідями Божими. Постійно ловлю себе на думці, чи нікого не образив. Завжди потрібно залишатися людиною. Не мати гонору від політики чи від влади.

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]