ІВАН ПАЛАМАРЧУК

Підприємець, був депутатом Копачинецької сільської ради, засновник ферми «Покутський равлик», активіст Городенківської місцевої організації УГП

Побачив перспективу в рідному селі

Іван Паламарчук — молодий підприємець із Городенківщини, котрий не боїться експериментувати, депутат сільської ради, котрий із великого Львова повернувся у рідне село, щоб творити зміни вдома, розвивати свій край.

Равлики з Копачинців до Європи

Народився у селі Копачинці Городенківського району. Вищу освіту здобув у Івано-Франківську. Працював в Ужгороді та у Львові. Але з часом вирішив повернутись у Копачинці. Бо побачив тут перспективи для свого розвитку і для розвитку рідного села. З колегами започаткували власну справу із вирощування часнику. Але нам здалося цього замало, хотілось спробувати щось нове для нашого регіону, щось незвичне.

Більшість сільської молоді чомусь бачить можливість реалізувати себе тільки виїхавши на заробітки за кордон. Але тут теж є можливості. Просто знайди однодумців і не бійся починати щось нове.

Відтак прийшла ідея вирощувати равликів і ми заснували ферму «Покутський равлик». Наша ферма має стати експортером равлика у країни Європи. Розвиваємо і внутрішній ринок. Проводимо екскурсії на ферму з дегустацією. Ось так, починали з вирощування часника, а дійшли до равлика. Тепер це добре поєднується, бо один із способів подачі равлика — під часниковим соусом.

Більшість сільської молоді чомусь бачить можливість реалізувати себе тільки виїхавши на заробітки за кордон. Але тут теж є можливості. Просто знайди однодумців і не бійся починати щось нове.

В УГП побачив сильну команду

Люблю працювати в команді. Підтримка, мудра порада, добре слово — це все важливе для будь-якої діяльності. Хтось є експертом в одних питаннях, хтось — в інших. А разом виходить потужна сила. Це одна з причин, чому я долучився до Української Галицької Партії. Побачив тут сильну команду людей, котрі поділяють мої ідеї та принципи. Разом в районному осередку робимо багато добрих справ для розвитку краю.

У 2015 році мене обрали депутатом Копачинецької сільської ради. Чому вирішив стати депутатом? Хотів, щоб молодь теж мала своє представництво у сільраді, щоб її інтереси були враховані при прийнятті рішень. Над цим і працюю.

Відпочивати — з користю

Грою в петанк захопився ще в Ужгороді. У 2013 році став чемпіоном України, вже як професійний гравець. Зараз є віце-президентом Федерації петанку України та очолюю Івано-Франківський обласний підрозділ Федерації. Вже три роки проводимо всеукраїнські змагання на Дністрі — Фестиваль петанку «Каньйон». Цього року мали навіть учасника з Білорусії.

Вважаю, що на найбільшій річці Галичини не місце ніяким ГЕС. Тут треба розвивати туризм, рекреацію, проводити наукові та історичні дослідження, а не нищити унікальну природу Дністровського каньйону за безглуздим проектом чиновників із Києва.

Беру активну участь у кампанії за збереження Дністра, яку розгорнула Галицька Партія. Вважаю, що на найбільшій річці Галичини не місце ніяким ГЕС. Тут треба розвивати туризм, рекреацію, проводити наукові та історичні дослідження, а не нищити унікальну природу Дністровського каньйону за безглуздим проектом чиновників із Києва.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]