Іван Кізюк

32 роки,
член “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”,
спортсмен

Іван Кізюк: “Можна почати зі свого міста”

“Політика має бути шляхетною”, – вважає молодий політик Іван Кізюк. Він вже з десяток років працює з молоддю. І тому знає, що вона здатна творити зміни. Іван – різностороння особистість. А ще він переконаний, що війна триває не лише на сході, а й в головах українців. І тому боротися потрібно на всіх фронтах. Стежте за думками Івана у його розповіді про себе…

Я об’їздив усю країну

Десять років я є членом “Молодіжного націоналістичного конгресу”: працюю з молоддю, організовуємо патріотичні вишкільні табори, мандруємо. Так я об’їздив усю країну: від Кримських до Карпатських гір, від північних боліт і до південних морів. Також я побував у 10-и різних країнах світу. Але, де б ти не був, завжди хочеться додому.

У нас багато роботи

Можна почати зі свого міста. Разом із друзями, з Українською Галицькою Партією, з громадськими активістами та свідомими місцевими політиками з інших політсил ми боремося за збереження тернопільських парків. Це проблема не тільки Тернополя – забудовники та міська влада часто вирішують, що найвищі житлові багатоповерхівки чи торгові центри мають постати там, де зараз є зелені зони. Як і планета, міста потребують своїх “легень”. Не можна одним людям збагачуватися коштом громадських просторів, які є власністю всіх містян.

Я вірю в Україну

Вірю у своїх ровесників, у молодь. У школі та виші я був відмінником. Маю червоний диплом магістра комп’ютерних наук у Тернопільському економічному університеті. На рідному факультеті працюю інженером навчальної лабораторії, певний час викладав, керував дипломними проектами. Все це важливо для мене.Всі ці знання я, так чи інакше, використовую у різних галузях, де я працюю.

Громадська робота навчила брати на себе відповідальність. Я зрозумів, що ніхто не буде змінювати життя українців без нашої участі. Політика – це потужний інструмент. Ми можемо впливати на неї, починаючи зі своїх громад, міст і регіону. А потім – і на державному рівні. Вважаю, що Україна може і має втілити стратегію цифрового стрибка. Тобто досягнути проривних цілей за допомогою новітніх технологій. Так само нам дуже важливо здійснити якісний прорив у державному управлінні та економіці. Це означає насамперед подолати бюрократію, зменшити кількість чиновників та мінімізувати корупцію.

Україна воює на кількох фронтах

Майдан 2013-2014-го років показав, що ми можемо змінити хід історії країни. Все починалося не з мільйонного протесту, а з невеличкої групки незадоволених студентів і громадських активістів. Якщо ціль правильна, то за сотнею підуть тисячі, за ними десятки тисяч і мільйони. Сьогодні Україна воює відразу на кількох фронтах: проти російської збройної інтервенції, проти російських інформаційних військ і проти старої системи – у чиновницьких кабінетах та в головах людей. Пришвидшити зміни можна. Нам потрібно активно впроваджувати реформи, давати дорогу в політиці та управлінні молодим людям з креативним мисленням. На жаль, нинішня українська “політична еліта” найчастіше тільки робить вигляд діяльності. Це – шлях в нікуди.

Ніхто не зацікавлений змінювати життя українців без нашої участі

У дитинстві я захоплювався палеонтологією

Я віддаю перевагу хобі, які розвивають розум. У дитинстві я захоплювався палеонтологією. Перечитав все, що зміг знайти про динозаврів. Маю свою команду в аматорському клубі “Що? Де? Коли?”. Люблю пазли, головоломки, загадки. Щодня бігаю та займаюся спортом.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]