Ігор Теслюк,
оператор комп’ютерної верстки,
член Галицького місцевого осередку Української Галицької Партії
По житті Ігор намагається поєднувати корисне з приємним. Разом з батьком творять єдину місцеву газету, заснували осередок Галицької Партії в районі. А ще Ігор любить відпочивати на природі: збирати гриби, рибалити. Тож свою політичну діяльність поєднує з екологією та охороною довкілля.
Я народився в селі Блюдники Галицького району. Закінчив Івано-Франківський національний університет нафти і газу за напрямом “Інженерна механіка”, спеціалізація – «Комп’ютеризоване машинне виробництво». Роботи за спеціальністю не знайшов, бо всюди вимагали практичних навиків. А де ж ті навики взяти? В університеті було дуже мало практичних занять. Батько запропонував спробувати себе у комп’ютерній верстці. Відтоді працюємо разом у редакції “Галицького слова”.
Не раз думав поїхати кудись за кордон – грошей підзаробити, світ подивитися. Але заміни на моє місце поки нема. А батько горить редакційною справою, не уявляє себе без неї. Як самого залишу?
Тут, на Прикарпатті, де такі чудові природні багатства, маємо особливу увагу приділяти екології. Найперше, треба подумати про заходи, які вплинуть на менталітет людей. Щоб місцеві жителі, туристи ставилися до природи, як до ресурсу, який вичерпується.
Зараз разом з батьком хочемо вирішити питання, пов’язане з охоронними знаками заказника “Лімниця” в межах нашого району. Повна назва заказника звучить так: “Ріка Лімниця з водоохоронною смугою вздовж берегів шириною 100м». Півтора року тому це питання піднімалося на рівні області, виділили кошти на ці знаки. Але вказівників нема. Відповідно, нема охорони цієї території. Лімниця – найчистіша річка в Україні, одна з найчистіших у Європі, тут сприятливі умови для існування цінних промислових видів риб: марени, рибця та гірської форелі. На території заказника заборонено полювати, мити машини, влаштовувати смітники тощо. Але це ніхто не контролює. Знаю, що наш партієць працює в Міністерстві екології. Надіюся, допоможе це питання врегулювали.
Два роки тому Міністерство екології запустило сайт ecomapa.gov.ua, де кожен може зареєструватися і повідомити про несанкціоноване сміттєзвалище. Спеціалісти цю інформацію обробляють і пересилають у вигляді звернень громадян до відповідних органів. У такий спосіб ми повідомили про два стихійні смітники на березі Лімниці. Їх ліквідували.
Зараз разом з батьком хочемо вирішити питання, пов’язане з охоронними знаками заказника “Лімниця”
Українська Галицька Партія сприймається тут саме як “галицька”, наша, близька. Є відчуття довіри. Спочатку ідеями партії захопився мій батько. Розповів про них мені, я теж загорівся.
Вважаю, це дуже добре, коли члени партії показують своїм прикладом, як завдяки політиці можна зробити щось корисне. Скажімо, для свого населеного пункту. Тоді інші люди теж ідуть в політику з намірами змінити щось на краще. У свою чергу «запалюють» інших. Українська Галицька Партія має багато таких прикладів. І це головне.
Мрію, що працюватиму і житиму в Україні, відкрию тут якусь власну справу. Можливо, пов’язану з альтернативними джерелами енергії. Мрію, що молоді люди працюватимуть за спеціальністю і в українських вузах можна буде отримати якісне практичне навчання.
Українська Галицька Партія сприймається тут саме як “галицька”, наша, близька. Є відчуття довіри.