ГАЛИНА КІНДРАЧУК

Бухгалтерка відділу освіти Городенківської РДА, голова Городенківської місцевої організації УГП, депутатка міської ради Городенківської ТГ від Української Галицької Партії

Люди мають бачити лідера, якому довіряють

Галина Кіндрачук народилася і проживає в місті Городенка. Навчалась у Городенківській ЗОШ №2. Закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Облік і аудит». Потім вступила на магістратуру академії за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». Вже 15 років працює бухгалтером у відділі освіти Городенківської районної державної адміністрації. Заміжня, виховує 2 дітей.

Треба дбати про майбутнє дітей

У політику вирішила піти, бо хочу в команді однодумців впроваджувати реальні зміни. Маю досвід роботи на виборах, знаю цей процес із середини. А зараз відчуваю, що можу і сама втілювати конкретні кроки. Звісно, в країні багато проблем, які потребують нагального вирішення. Хотілося б, щоб більше коштів вкладали в освіту дітей, їх здоров’я, розвиток. Тому якщо прийду до влади,
хотіла би займатись саме цими питаннями. Адже від цього залежить майбутнє наших дітей.

 

В УГП, бо довіряю

Партія викликала у мене велику довіру, адже ніде незаплямована. Як на мене, це – єдина партія, яка викликає довіру.

Для того, щоб брати на себе відповідальність і йти в політику, люди мають бачити лідера, якому довіряють

Підтримка – важлива

Чоловік спочатку не сприймав мою політичну діяльність серйозно. Тепер він бачить результат роботи, тому підтримує. А старша донька часто долучається до різних партійних акцій та заходів. Наприклад, бере участь у велопробігах, квесті, КВК разом зі своїми друзями. Це надихає, дає сил і наснаги працювати далі, адже підтримка рідних – важлива.

Засадила б багато горіхів

Весь час присвячую роботі, сім’ї, вихованню дітей. Любимо їздити на Дністер. Можливо, коли діти стануть більш самостійними, знайдеться час і для хобі, і щоб ще більше займатись політикою, бо є багато ідей та планів. І якби отримала великий спадок, то засадила б багато горіхів. Це було б і дуже гарно, і корисно для екології.

“Влада має бути прозорою та підзвітною”

З командою УГП втілила чимало важливих ініціатив – освітніх, культурних, екологічних. Прийшла в політику, щоб не дозволяти будь-кому зловживати владою, боротися з корупцією. Прагне продовжити розпочату справу і створювати у громаді нові можливості, щоб людям не доводилося виїздити за кордон, дбати про комфорт і безпеку, забезпечувати умови для розвитку освіти, культури та підприємництва, для саморозвитку молоді.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]