Дмитро Якимець

голова Львівського міського осередку УГП
Експерт з організаційного розвитку, тренер з комунікації та навичок управління, мандрівник і трішки ковбой.

Цікаві факти про Дмитра Якимця:

– Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка та здобув диплом психолога. Досі працює як тренер та консультант з організаційного розвитку.

Такий фах вибрав не випадково, адже, як жартує сам, походить з «психологічної родини». Психологами є дружина, сестра, мама та, навіть, кума Дмитра.

«Мені, – каже Дмитро Якимець, – завжди подобалося розуміти, що робиться в головах у людей. Та і моїй власній також. На жаль, ми посттоталітарна нація, а це, як не крути, наклало відбиток на суспільство та наші взаємини у ньому. Тож переконаний, що саме знання психології може допомогти збільшити довіру та взаєморозуміння між людьми».

– Після закінчення університету працював шкільним психологом. Опісля – корпоративним тренером в мережах роздрібної торгівлі, будівельних супермаркетів, електронної техніки.

– Кілька років працював в одному з українських банків спеціалістом, а згодом і керівником відділу навчання та розвитку персоналу.

– Зараз курує кілька власних освітніх проектів. Один з них – майстерня втілення змін «ЯБКО», фахівці якої займаються навчанням представників малого та середнього бізнесу, а також громадських організацій.

– Паралельно є керівником проекту «CowBoyky: Український Дикий Захід», що має на меті розвиток місцевої економіки в Новоміській та Добромильській ОТГ. Ідея проекту проста – поєднання романтичного образу американських ковбоїв та традицій колоритної української Бойківщини. Це допомагає залучати в регіон туристів, наповнювати місцевий бюджет та створювати нові робочі місця.

– Закоханий у шарм українських містечок. Щоб відчути їхній дух полюбляє піші прогулянки їхніми вуличками. Уже встиг відвідати всі області України.

– В Українська Галицька Партія фактично від початку її створення – з 2015 року. Раніше очолював контрольну комісію Львівської обласної організації, перед тим був членом Ради ЛМО.

Вибір на цій політичній силі зробив з двох причин. Перша – це люди, які складають кістяк УГП. Саме вони, зізнається Дмитро Якимець, дають новий погляд на політику та руйнують стереотип, що вона є виключно брудною та продажною справою.

Інша причина – ідеологія Української Галицької Партії, що базується на засадах християнської демократії. А саме такі цінності найбільше імпонують Дмитрові Якимцю!

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]