ДМИТРО ДІБРОВА

Завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чернятин КП «Городенківський ЦПМД»

“Прагну змінити стару систему на спроможну і сильну громаду”.

Народився у м. Городенка. Працював лікарем гастроентерологічного відділення Сумської обласної лікарні, згодом – сімейним лікарем Липоводолинської ЦРЛ. У серпні 2013-го року поїхав на роботу в Донецьку область і керував найбільшою амбулаторією у місті Сніжне.

Здавалося, що все чудово – хороша кар’єра, повага колективу і людей, двокімнатна квартира, яку отримав як молодий спеціаліст. Але 2014-го мусив залишити усе через… свою стійку проукраїнську позицію. Дмитру та його родині погрожували, тому з непідконтрольної території повернувся до рідної Городенки. Відтоді працює завідувачем амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чернятин Городенківського району. І має чималі здобутки.

Працював над ефективним впровадженням медреформи у первинній ланці. Першим у районі набрав максимальну кількість можливих декларацій з пацієнтами. Займається професійним зростанням медперсоналу. Вдалося уникнути скорочення дорогоцінних кадрів, покращити якість послуг, поповнити матеріальну базу та підвищити зарплати працівників.

Прагне втілювати стратегію розвитку у медицині, освіті, для зростання підприємств та агропромислового комплексу. Маючи успішний досвід в управлінні медичними підрозділами та веденні бізнесу із залученням іноземних інвестицій, хоче ефективно вирішувати суспільно-економічні питання Городенківської ТГ.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]