АРТУР ПІРУС

Правознавець, учасник бойових дій на Сході України, громадський діяч, голова Галицького районного об’єднання воїнів АТО, депутат міської ради Галицької ТГ від Української Галицької Партії

“Моє завдання відстояти бійців у мирному житті”

Учасник Революції Гідності, учасник бойових дій на Сході України. Служив в «АЗОВі» та у 50-му полку Нацгвардії України. Ініціатор проєкту “Відродження” (відновлює занедбані та знищені могили учасників національно-визвольної боротьби за Україну). Член Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича Тараса Чупринки та ГО «Галицьке районне братство воїнів УПА».

Голова Галицького районного об’єднання воїнів АТО. Допомагає воїнам повернутися до цивільного життя та у вирішенні їх соціально-побутових проблем. Ініціатор акції «Полеглі в боях заслуговують пошани”. У рамках ініціативи «Пам’ять» встановлено 7 меморіальних дошок УБД, які загинули в Російсько-українській війні.

Учасник пошукових експедицій, аби визначити поховання закатованих жертв комуністичного режиму. Займається оцифровуванням поховань воїнів ОУН-УПА з їх подальшим каталогуванням.

Учасник акцій “Дітям щасливе дитинство”, “Зробимо Україну чистою” та “Збережемо Дністер”. Домігся встановлення на електроопорах світла на розі вулиць Шевченка і Вівчаренка та водовідведення біля Галицької лікарні.

Прагне захищати інтереси громади та відродити села. Планує працювати над економічним розвитком, транспортною та житлово-комунальною інфраструктурою, вирішувати соціально-гуманітарні проблеми, захищати інтереси учасників бойових дій та їх сімей, а владу зробити відкритою, прозорою і чесною.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]