Анна Войтович (Балабан)

33 роки,
юрист, менеджер,
голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії,
була головою секретаріату Тернопільської обласної організації УГП,
мати двох дітей

Людина не може бути поза політикою

Деякі жінки після народження дитини йдуть у декрет, а деякі… у політику. Анна Войтович вибрала для себе другий шлях. І, без сумніву, важчий. Жінка вважає, що кожен здатен змінювати світ довкола себе.

Моя політична кар’єра почалася дуже рано

Народилася в Тернополі. Маю економічну освіту. Згодом вирішила здобути другу вищу освіту – юридичну. Я трохи працювала у цій галузі, люблю право. Цікавилася громадською діяльністю та політикою вже під час навчання: була координатором громадянського руху “Чиста Україна”, координатором “Школи молодого політика”.

Як особистість мене сформував “Пласт”

У цій організації я з 12-річного віку і до сьогодні. “Пласт” – це щось особливе у моєму житті. Він надзвичайно сприяє всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. “Пластуни” – це свідомі та відповідальні люди. Саме у “Пласті” я отримала колосальний досвід та друзів на все життя.

Саме у “Пласті” я отримала колосальний досвід та друзів, на все життя

Я пробувала займатися підприємництвом. Мала два магазини, де продавала одяг. Але Майдан, економічна криза… Словом, це у минулому. Потім працювала менеджером проекту, який запускав лінію виробництва дитячого одягу.

Дуже люблю подорожувати. Кожна подорож для мене – це нове життя. З народженням першої дитини пригод стало менше. Але гори – це моя стихія.

Люди не може бути аполітичною

Одного разу я пообіцяла собі, що в політику більше не піду. Але, перепробувавши різні галузі діяльності, все ж, повернулася. Такого натхнення та ентузіазму я не відчуваю більше ніде. Я зрозуміла, що абсолютно аполітичною людина не може бути. Це нереально сьогодні в Україні. Тому краще відкрито брати відповідальність на себе.

Лише соціальна активність та самосвідомість здатні нас порятувати

Ми самі можемо вирішувати свої проблеми. Кожна громада має бути активною. Бо в кожному селі чи місті більшість проблем та потреб вирішуються на локальному рівні. Аби бажання працювати разом. Всі не зможуть виїхати закордон. Це не вихід. Я вірю, Але є загальноукраїнські проблеми, які потрібно вирішувати на політичному рівні. Тут громадська активність не допоможе. Система оподаткування в Україні не є добра. Економіка потребує чітких рішень. У кожній галузі є недопрацювання. Тому в Галицькій Партії працюють експертні групи – економічна, освітня, системи влади, формують медична та інші. Їхнє завдання – продукувати політичні рішення. Наше – надавати їм інформації знизу та пояснювати людям потребу у змінах “вгорі”.

Важливе для людини вміння – не боятися постійно вчитися. Я зрозуміла це на іспиті з вищої математики в університеті. Я його склала! І повірила у власні сили. Те саме раджу своїм ровесникам: вірте у свої сили – і ми обов’язково зможемо все.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]