Анна Войтович (Балабан)

юрист, менеджер,
заступниця голови Політради

Людина не може бути поза політикою

Деякі жінки після народження дитини йдуть у декрет, а деякі… у політику. Анна Войтович вибрала для себе другий шлях. І, без сумніву, важчий. Жінка вважає, що кожен здатен змінювати світ довкола себе.

Моя політична кар’єра почалася дуже рано

Народилася в Тернополі. Маю економічну освіту. Згодом вирішила здобути другу вищу освіту – юридичну. Я трохи працювала у цій галузі, люблю право. Цікавилася громадською діяльністю та політикою вже під час навчання: була координатором громадянського руху “Чиста Україна”, координатором “Школи молодого політика”.

Як особистість мене сформував “Пласт”

У цій організації я з 12-річного віку і до сьогодні. “Пласт” – це щось особливе у моєму житті. Він надзвичайно сприяє всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. “Пластуни” – це свідомі та відповідальні люди. Саме у “Пласті” я отримала колосальний досвід та друзів на все життя.

Саме у “Пласті” я отримала колосальний досвід та друзів, на все життя

Я пробувала займатися підприємництвом. Мала два магазини, де продавала одяг. Але Майдан, економічна криза… Словом, це у минулому. Потім працювала менеджером проекту, який запускав лінію виробництва дитячого одягу.

Дуже люблю подорожувати. Кожна подорож для мене – це нове життя. З народженням першої дитини пригод стало менше. Але гори – це моя стихія.

Люди не може бути аполітичною

Одного разу я пообіцяла собі, що в політику більше не піду. Але, перепробувавши різні галузі діяльності, все ж, повернулася. Такого натхнення та ентузіазму я не відчуваю більше ніде. Я зрозуміла, що абсолютно аполітичною людина не може бути. Це нереально сьогодні в Україні. Тому краще відкрито брати відповідальність на себе.

Лише соціальна активність та самосвідомість здатні нас порятувати

Ми самі можемо вирішувати свої проблеми. Кожна громада має бути активною. Бо в кожному селі чи місті більшість проблем та потреб вирішуються на локальному рівні. Аби бажання працювати разом. Всі не зможуть виїхати закордон. Це не вихід. Я вірю, Але є загальноукраїнські проблеми, які потрібно вирішувати на політичному рівні. Тут громадська активність не допоможе. Система оподаткування в Україні не є добра. Економіка потребує чітких рішень. У кожній галузі є недопрацювання. Тому в Галицькій Партії працюють експертні групи – економічна, освітня, системи влади, формують медична та інші. Їхнє завдання – продукувати політичні рішення. Наше – надавати їм інформації знизу та пояснювати людям потребу у змінах “вгорі”.

Важливе для людини вміння – не боятися постійно вчитися. Я зрозуміла це на іспиті з вищої математики в університеті. Я його склала! І повірила у власні сили. Те саме раджу своїм ровесникам: вірте у свої сили – і ми обов’язково зможемо все.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]