Андрій Рущак

Член Української Галицької Партії,
член Ради Львівської міської організації УГП.
Управлінець в ІТ.
Співзасновник ГО “Кращий Сихів”, член громадської ради при управлінні ІТ ЛМР

У Львові небагато ефективних політичних сил

Андрій Рущак – львівський айтішник. Та попри роботу він встигає долучатися до громадського життя міста. Разом з дружиною Наталею Піпою активно працюють над тим, щоб у Львові жити було трохи комфортніше.

Монотонно і нудно – поняття відносні

У сфері ІТ я працюю вже 14 років. На четвертому курсі почав активніше шукати роботу, пішов на одну співбесіду, другу, третю… Починав як тестувальник програмного забезпечення, на той момент я поняття не мав, що це таке. Перед співбесідою трохи пошукав, ознайомився з вимогами. Мені це виглядало цікавим, я пішов, пройшов випробувальний термін, побачив, що робота вдається і навіть подобається. Так залишився. Дехто вважає, що це дуже рутинне заняття.

 

 

Проте є різні люди, для яких монотонно і нудно – різні поняття. Те, що для когось цікаво, для іншого може бути нудно. І навпаки.

Завжди заводжу сина в школу

Мій робочий день починається зазвичай о 7:00. Ми з сім’єю снідаємо, я роблю канапку старшому синові у школу. Спочатку заводжу сина до школи, потім їдемо з дружиною на роботу. В основному містом пересуваюся автомобілем. Мав великі надії на трамвай, але він достатньо непередбачуваний в тому плані, тому все ще користуюсь автомобілем. Робочий день триває орієнтовно до 19:00. Після роботи, зазвичай, є якась зустріч в громадській організації чи інші позаробочі справи. Десь година дев’ята я вже знову вдома з сім’єю.

Громадська діяльність мені потрібна

Не можу сказати, що мені бракує часу через роботу. Час то така штука, що з одного боку, постійно втікає, з іншого – завжди знаходиться на те, що дійсно важливо. Я маю можливість заробляти гроші в сфері, де мені платять не за те, скільки годин я відсидів, а за те, яку роботу я зробив. Тож якщо ефективно організувати виконання завдань на роботі, в громадській діяльності чи політичній, я маю достатньо часу для сім’ї.

Це був 2014 рік, якраз після Революції Гідності, відповідно громадські настрої були “на підйомі”.

Сім’я у мене в пріоритетах на першому місці. Проте громадська діяльність мені потрібна. Адже в результаті я отримую, наприклад, кращий простір, де я можу гарно провести час.

Я ніколи не планував засновувати громадську організацію чи бути активним у громадському житті, воно прийшло з планами забудови біля мого будинку. Сусіди виступили проти цього, і так сталося, що ми теж стали залучені у процеси і у ці протестні акції. Це був 2014 рік, якраз після Революції Гідності, відповідно громадські настрої були “на підйомі”. З цього все й почалось…

 

Потрібно бути відкритим

 

Я дуже ціную потенціал людей, які зібралися в Українській Галицькій Партії. Багатьох знав особисто ще до того, як пішов в політику. Не так багато є ефективних сучасних політичних сил, які активно діють у Львові. Я радий, що тут є всі умови для того, щоб реалізувати своє бачення, як має виглядати партія і якими питаннями вона має займатися, а також вийти із зони комфорту і провести конструктивну дискусію на тему, де немає спільного бачення. Ціннісно це дуже близька мені команда.

Бути відкритими і говорити про свою діяльність – це найкращий спосіб залучити людей, які підсилюють команду.

 

У політиці потрібні нові якісні люди. Проте коли ми говоримо, як нам залучити людей в партію, треба думати про те, що ми можемо запропонувати цим людям. Має бути чітко зрозуміло, чим саме конкретна людина може долучитися. Наприклад, у нас є експертні групи з різних питаннях. Бути відкритими і говорити про свою діяльність – це найкращий спосіб залучити людей, які підсилюють команду.

 

 

У Львові багато людей, які готові йти в політику і щось змінювати. Але вони не знають, в якому напрямку цей крок робити.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]