Андрій Савенко

Андрій Савенко, керівник Секретаріату УГП

Тепер досвідчений політик та управлінець, а в колишньому – ще й успішний бізнесмен! Життєпис керівника секретаріату настільки яскравий, що перечислити усе просто таки неможливо.
Тому ми вирішили зупинитися на найбільш цікавих моментах.

Володіє мистецтвом ведення перемовин, магією хорошого настрою та знає, як нагодувати десять тисяч людей за раз

Закінчив фізико-математичний Ліцей та Київський педагогічний університет ім. Драгоманова. З 1997 року проживав в м.Київ

З дитинства почав співати, мріяв сам собі акомпанувати, тому самоуком в 13 років почав освоювати фортепіано, а згодом опанував гітару та почав писати власні пісні.

Навчаючись в університеті брав активну участь в Клубі веселих та кмітливих. Був провідним актором, капітаном команди, писав репризи та музичний супровід, редагував сценарії та їздив з командою університету на фестивалі та чемпіонати.

Любить спорт. В юності займався дзюдо, баскетболом та футболом. Досить добре грає в настільний теніс, безсоромно виграючи у всіх колег по партії. У Львові бере участь в любительских турнірах по пінг-понгу.

Станом на сьогодні – Приватний підприємець. Трудову діяльність розпочав в Києві у секторі громадського харчування, де відпрацював понад двадцять років керівником різноманітних закладів. Відкривав ресторани, нічні клуби, кафе, останні 6 років очолював велику кейтерингову компанію, в якій працювало близько трьох сотень співробітників, котрі забезпечували корпоративним харчуванням 10 тисяч людей в день.

Між Києвом та Львовом свідомо обрав місто Лева, куди переїхав мешкати з сім’єю в 2018 р.

Ідейний вегетаріанець більше 10 років. Пропагує здоровий спосіб життя та практику ненасилля над живими істотами, в першу чергу – людьми.

Серйозний злам у житті стався, коли українці обрали президентом коміка Володимира Зеленського. Тоді ж вирішив йти в політику з наміром впливати на важливі процеси в країні. Спершу працював волонтером у штабі «Голосу» на 118 мажоритарному окрузі, де разом з драйвовою командою допоміг Галині Васильченко стати депутатом ВР, а згодом, за запрошенням голови політради Ірини Моряк, долучився до команди УГП.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]