Андрій Ружак

Член Української Галицької Партії; член Ради Львівської обласної організації УГП,
хірург-стоматолог у Жидачівській районній лікарні;
депутат Жидачівської міської ради.

Тільки разом зможемо вибратися із цієї прірви

Андрій Ружак із Жидачева переконаний – зміни не стаються самі собою. Для того, щоб щось змінити на краще, потрібно багато працювати. Тому і пішов у політику, а рідні такий вибір чоловіка підтримали.

Я народився у Жидачеві, тут і навчався. Після закінчення школи поїхав до Львова, здобув освіту стоматолога. Згодом повернувся додому. До 2019 року працював стоматологом у Жидачівській центральній лікарні. А зараз працюю сам на себе. Люблю спорт. Найбільше – футбол та волейбол. Свій вільний час намагаюсь приділити сім’ї.

Наш народ звик думати, що політика – це зло, туди не варто йти.

У політику пішов неспроста. Дуже хочеться змінити щось у своєму місті. Радий, що в Українській Галицькій Партії зміг знайти команду однодумців, з якими можу втілювати задумане. Впевнено можу сказати, що я тут саме через людей, через тих, котрі щодня активно працюють для того, щоб змінювати Україну на краще. Рідні мій вибір підтримують.

Наш народ звик думати, що політика – це зло, туди не варто йти. Звичайно, переконувати когось – справа невдячна. Із примусу нічого доброго не вийде. Людина має бути готова своїм прикладом змінити хоча би щось на місцевому рівні.

В Україні дуже багато чого треба змінювати. Акцентую, зокрема, на близькій мені – медичній – сфері. Сподіваюся, медреформа покращить рівень надання медичних послуг.

І точно не планую виїжджати з України. Бо вірю у її світле майбутнє.

Загалом же мене дуже хвилюють низькі зарплати, корупція в державних органах, війна на Сході України. Все це великі проблеми, які творять загальний стан в країні. І тільки разом зможемо вибратися із цієї прірви. Впевнений, що у нас все вдасться. І точно не планую виїжджати з України. Бо вірю у її світле майбутнє.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]