Андрій Пелехатий

Голова Пустомитівської районної організації. Підприємець

Коротка біографія

Андрій Пелехатий народився у Львові. Пізніше разом з батьками переїхав у с.Чижиків Львівської області, закінчив місцеву школу. Вищу освіту отримав у Львові, здобув ступінь магістра з фінансів у Львівській державній фінансовій академії, а також ступінь кандидата економічних наук в Інституті регіональних досліджень НАН України. Зараз здобуває ступінь доктора економічних наук.

Досвід Андрія багатий як у науковій, так і в підприємницькій діяльності. Сьогодні він – приватний підприємець та доцент Львівського національного університету ім. Івана Франка. Є позаштатним радником голови Підберізцівської ОТГ та голови Асоціації ОТГ Львівщини.

Окрім професійної діяльності Андрій активно займається і громадською діяльністю: впродовж 2009-2014 був депутатом Чижиківської сільської ради, був Головою ради молодих вчених ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього Національної академії наук України», Головою координаційної Ради молодих учених ННК «Економосвіта», а також членом Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

“Хочу, щоб в політику приходили справді ідейні люди, які б працювали для позитивних змін в громадах, регіонах, у державі”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]