Андрій Кухарський

Громадський активіст, учасник ініціативної групи м. Яремче, голова Яремчанської міської організації Української Галицької Партії

“Зміни у державі починаються зі змін у її громадах. Спроможні ТГ – сильна Україна”.

Андрій – практичний психолог та перукар. Після навчання у Львові рік працював там. Потім у США. Але повернувся у затишне Яремче. Бо, як каже Андрій, дуже сильно любить рідне місто. І саме тут хоче будувати своє життя та кар’єру.

Андрій працював з людьми різного віку та соціального статусу. Знає про проблеми міста, вислухав багато думок від громади. Розуміє, що і як варто змінити в ТГ. Перебуваючи за кордоном, Андрій побачив, наскільки різним є рівень життя в Україні і США. І найголовніше – бажання змінити свою Батьківщину на краще стало ще сильнішим. Вирішив розпочати зміни із самого себе та рідного Яремче. Почав займатись, крім роботи, громадською діяльністю, працював, зокрема, у сфері туризму.

“Кожен день з людьми – це новий урок для мене. І з нього я стараюсь зробити правильні висновки”.

Уже третій рік Андрій Кухарський є членом ініціативної групи, яка домоглася ремонту об’їзної дороги у Яремчі. У 2019-му році з власним проєктом «Центральний міський дитячий майданчик» Андрій зайняв друге місце у громадському бюджеті міста. Взяв у ньому участь і цього року. Бо він з тих людей, хто не зупиняється і хоче зробити для краян щонайбільше.

“Потрібно шукати тих, хто самі прагнуть якісних змін, які зацікавлені у суспільних інтересах, щоб об’єднувати зусилля задля спільної мети”.

Оскільки хоче бути корисним для суспільства та разом з однодумцями зробити свою ТГ кращою, долучився до Української Галицької Партії. Разом з ним – люди, яким довіряє. Для їхньої команди політика не є самоціллю, а лише інструментом, щоб зробити якомога більше у громадському секторі. Бо часто для втілення змін не вистачає саме політичної волі.

Андрій Кухарський хоче облаштувати простір для сімей і дітей та створити умови для організації дозвілля молоді. Також його турбують питання екології, зокрема, забруднення річок і лісів. Акції з прибирання сміття для активістів Яремчанського осередку УГП вже давно стали системними та традиційними. Хоче працювати над вирішенням проблеми твердих побутових відходів, налагодженням сортування та здачі відходів на вторинну переробку. А також над розвитком туризму, створенням нових цікавих локацій, аби туристи хотіли приїжджати знову і знову. Для цього потрібні якісні дороги, над чим теж треба працювати. Усі зміни хоче впроваджувати з командою шляхом втілення реальної стратегії у програмі розвитку громади.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]