Андрій Гнідець

Андрій Гнідець: у владі потрібні якісні люди, які братимуть на себе відповідальність

депутат Української Галицької Партії у Сокальській ОТГ

голова Сокальського районного осередку УГП

адвокат

Андрій Гнідець народився у с. Хлівчани Сокальського району Львівської області. Він закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка. Професійно займався легкою атлетикою, а тепер бере участь у різноманітних шахових турнірах.

Партієць працює адвокатом і щоденно відстоює у судах дотримання норм закону та верховенство права. Втім, він також безкоштовно надає юридичну допомогу соціально незахищеним верствам населення.

Після останніх місцевих виборів отримав підтримку мешканців громади та став депутатом. Зараз він є керівником фракції у Сокальській міській раді. Наш однопартієць неодноразово долучався до різноманітних ініціатив, які реалізовувалися у громаді. До прикладу, спільно з батькам маленьких мешканців міста займався облаштуванням у Сокалі майданчика з комплексом дитячих атракціонів.

Також разом з активістами під час карантину активно допомагали медикам.

Важливою була активна громадська позиція Андрія Гнідця щодо ремонту дороги загальнодержавного значення Т-14-04 Червоноград – Рава – Руська та місцевих автошляхів у Сокальській громаді.

Були численні звернення від районного осередку Української Галицької Партії щодо недопущення побудови сміттєпереробного заводу на території Сокальської громади, який не має усіх необхідних дозволів та не відповідає вимогам екологічної безпеки.

Депутат був одним з розробників та ініціаторів впровадження громадського бюджету у Сокальській громаді. Депутати підтримали пропозицію Андрія. “Відтепер люди самі обиратимуть куди спрямовувати бюджетні кошти. Що потрібно зробити передусім: майданчики, школи, лікарні тощо. Самі визначатимуть що ремонтувати та будуватимуть, яке обладнання купити. Це також сприяє розвиткові громадянського суспільства. Такі місцеві ініціативи допомагають згуртувати людей, які живуть у цій громаді”,- зазначив партієць.

Окрім цього, днями стартував соціальний проєкт «Сокальський велопаркінг», що реалізовуватиметься за підтримки Британської Ради. Він переміг у конкурсі соціальних ідей у Львівській області. Завдяки цьому у Сокалі облаштують низку велопарковок. Також для молоді проведуть низку лекцій та вікторин про безпечний рух велотранспортом та для популяризації активного способу життя серед молоді.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]