Андрій Боднарчук

34 роки
правозахисник, приватний підприємець, громадський активіст,
юрист Івано-Франківської обласної організації УГП

Боротись треба у правовому вимірі

Після вишу Андрій Боднарчук працював помічником депутата. Уже тоді переконався, що боротись за свої права треба не лише на мітингах, але й в правовому полі. А те, що боротись таки треба, остаточно усвідомив, коли відкрив власну справу і зрозумів, як непросто доводиться малому та середньому бізнесу в Україні. Тому й вирішив йти в політику, щоб долучитись до творення змін.

Йду в політику, бо…

Хочу мати можливість впливати на рішення, а не просто обговорювати проблеми в колі друзів.

Розвивати свою справу, коли немає стабільності в державі, постійно відчуваєш тиск контролюючих органів, забюрократизованість процесів, корупцію, нелегко. Бо ти просто не знаєш, що тебе чекає завтра, яка ситуація буде в країні.

Хочу мати можливість впливати на рішення, а не просто обговорювати проблеми в колі друзів.

Обрав Українську Галицька Партію, бо мені близька її ідеологія. Тут немає “вождя”, який дає вказівки, не враховує твоєї думки. УГП – це великий простір для самореалізації. А ще ми багато вчимось. Тут я бачу добру можливість розвивати себе як політика.

Зараз влада керується тимчасовістю

Мені дуже не подобається, що кожну позитивну зміну, якої вдалось досягнути в Івано-Франківську, провладна партія і міський голова привласнюють собі. Хоча рішення приймає вся міська рада, а реалізовують їх за кошти платників податків. До речі, піариться ця партія теж за наші з вами кошти.

Незаконна забудова – це одна з найбільших хвороб Івано-Франківська.

У міській владі хотів би працювати у сфері надання дозволів та виділення ділянок під забудову. У цій сфері зараз багато хаосу та можливостей для порушень. Хочу з цим боротись, бо незаконна забудова – це одна з найбільших хвороб Івано-Франківська.

Неефективне використання бюджету призводить до того, що нам постійно доводиться зичити гроші у Європи. Ніхто не задумується, що кредити будуть віддавати наші діти, внуки. Влада в Україні керується лише тимчасовістю посад, а розбиратись з наслідками прийде хтось інший. Так стабільну державу не збудуєш.

Вірю у силу документа

Висловлювати громадянську позицію важливо, але боротись треба у правовому вимірі. Тоді це будуть реальні кроки, а не просто слова.

Так, у 2017 році нам з колегами в УГП вдалось припинити незаконну забудову промислової зони міста, відкрили кримінальні провадження на кілька незаконних будівництв. Ми змусили обласну раду відмінити рішення про вивіз гравію з берегів річок.

Висловлювати громадянську позицію важливо, але боротись треба у правовому вимірі. Тоді це будуть реальні кроки, а не просто слова.

Юридична робота в УГП постійно тримає в тонусі, спонукає вивчати юридичні аспекти різних сфер життя. Це справді цінний досвід.

Найдорожче – тил

Вільний час намагаюся проводити активно. Ходимо з сім’єю в гори, по гриби. Вболіваю за нашу футбольну команду. Вільну хвилину використовую для спільного дозвілля з дочкою Анастасією – це добра нагода відволікти її від гаджетів.

Найбільше у житті ціную сім’ю і друзів. Дехто з моїх друзів уже і до Галицької Партії долучився. Також разом ми заснували громадську організацію, працюємо із малозабезпеченими дітьми.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]