Анастасія Сукач

20 років,
студентка,
громадська діячка.

Випадковості – не випадкові

Сьогодні Настя ще студентка, молодечої енергії у неї хоч відбирай. Вона колись була членом “Молодіжного націоналістичного конгресу”. Саме там отримала найцінніші уроки та вишколи. Настя розуміє, що змінювати країну варто малими кроками, починаючи із власної вулиці.

Про професійні зацікавлення

За спеціальністю я – документознавець, і хочу працювати над проблемами документування. Варто спрощувати всі бюрократичні процеси, що забирають у людей багато сил та нервових клітин. Ми ж можемо перевести облік документів в електронний режим. Люди не стояли би у чергах, щоб отримати якусь довідку, перед тим обходивши десяток інстанцій. Вони би просто заповнили якусь електронну форму, прикріпили скани документів, і отримали б відповідь.Так було б простіше всім. У 2014 році займалася волонтерською діяльністю: ми збирали продукти воїнам АТО. Також у штабі допомагала робити різні волонтерські вироби. Займалася громадською діяльністю, організація різних акцій, організовувала акції, мітинги та пікети.

Сім днів у горах – і ти боєць

Вже 10 років займаюся танцями, вже 10 років. Із них 8 років – народною хореографією, а два роки – сучасною. Також люблю мандрувати, особливо ходити в гори. Найбільша моя мандрівка тривала сім днів. Ми ходили в гори суть дівчачою компанією. Відчуття – словами не передати. Звідти я повернулася набагато сильнішою і мудрішою. Такі вихідні дні відновлюють людину, не дають вигоріти зсередини.

А ще мені подобаються бюджетні мандрівки, нещодавно з такої повернулася. Взагалі вихідні дні – це особлива розкіш. У нас в сім’ї є традиція, що ми кожної неділі ходимо до церкви, а тоді ідемо до бабусі на вареники.

Політична діяльність затягує

В партію я прийшла випадково. Подзвонив знайомий і каже: “Настя, треба людей в партію, приходь”. От я і прийшла. Спершу думала, що політична діяльність – це не про мене, почувала себе надто далекою від всіляких посад. Але згодом зрозуміла, що заходи, які чи підтримує партія, мають значення, що це один зі способів змінювати країну, але тут, у себе вдома.

Спершу думала, що політична діяльність – це не про мене, почувала себе надто далекою від всіляких посад.

Мене це затягнуло. Проте тепер розумію, що випадковостей не буває. А загалом мені набридло дивитися на те, що відбувається в країні, як до влади приходять люди без моралі. Мабуть, настав той час, коли я можу йти і змінювати країну.

Корупція – це не вирок для країни свідомої

Мабуть, найбільшою проблемою в Україні є корупція. Я студентка і дуже гостро відчуваю це явище зсередини. Прикро дивитися, коли студенти, не прикладаючи жодних зусиль, несуть хабарі за сесію. Думаю, що це опосередковано пов’язано із масовою еміграцією молоді за кордон. Вони ж аргументують свій вибір низькою зарплатнею.

Я студентка і дуже гостро відчуваю руйнівне явище корупції зсередини.

Проте корупція – це не вирок для країни. Якщо змінимося самі, то вона просто не матиме умов для процвітання.

Поміж великими справами – сортуймо сміття

Я хочу, щоб тернополяни, і не тільки, сортували сміття. Перш за все, варто відмовитися від целофанових пакетів – перейти на паперові. Це ж, передовсім, повага до себе і навколишнього середовища. Окрім того, сьогодні у Тернополі гостро стоїть питання масового нищення парків, скверів та інших зелених зон міста. Завтра за моїм вікном може “вирости” багатоповерхівка, а не дерево. Тому я відчуваю свою відповідальність і розумію, що лише активна життєва позиція здатна принести плоди. Хочу, щоб закрили магазини-”наливайки”, де неповнолітнім продають алкоголь, наливають в борг тим людям, які не мають грошей. Потрібно з цим боротися.

МНК дав мені неоціненний досвід та волю до життя

Один із найбільш правильних рішень у моєму житті – Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Завдяки йому я зараз маю те, що не могла мати раніше. Я здобула неоціненний досвід: нові громадські, політичні знайомства, любов до мандрівок, вольовитісь, хоробрість, мужність, загартованість.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]