Тарас Чолій про те, що має бути у статуті міста

Тарас Чолій,
голова фракції «УГП» у Львівській міській раді 

“Статут міста – це мала би бути декларація прав, свобод і можливостей громадянина міста, бо в нас в попередніх версіях статуту більше говорили про владу, процедури, аморфні речі, які ніколи не організовувались у місті городянами. Для того, щоб люди були зацікавлені статутом міста, вони мають розуміти, яку вигоду конкретно їм несе бути членами територіальної громади міста Львова.

Колись Львів був містом-лідером в Україні за розвитком місцевого самоврядування і впливом громади на прийняття рішень. Багато говорилося про картку львів’янина, коли місцеві жителі мали б мати багато пільг: проїзд у транспорті, паркування, освіта і комунальні послуги. Наразі створення статуту – це сфера діяльності міської ради та вузького кола експертів. Громадськість в тому не залучена. У статуті мають бути визначені пріоритети розвитку міста.

У статуті символіка міста, яка розроблялась у 1991 році і, згідно зі свідченнями геральдистів, не відповідає тій символіці, яку місто мало би мати. Її варто було б відкорегувати у новому статуті”.

Пряма мова прозвучала під час зустрічі «Навіщо львів’янам статут міста?», організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з управлінням «Секретаріат ради» ЛМР.

Фото:  Tvoemisto.tv

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]