Система викидає неугодних

У Львові відбулася подія, про яку не можна мовчати. “Державна машина” почала викидати з посад людей, які віддано і якісно працюють на державній службі. Таких людей – одиниці, і навіть їх система витискає. Йдеться про звільнення начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського. Ця новина сколихнула місцеву громадськість ще перед Новим роком.

Ярослав Жукровський був призначений на посаду за результатами відкритого конкурсу і вже з перших днів своєї роботи почав якісно змінювати львівську юстицію. Протягом двох з половиною років львів’яни постійно переконувалися в тому, що гасло “Юстиція відкрита для людей” є не лише вивіскою, а принципом, який втілюється в життя. Здавалося б, дрібні, але, разом з тим, достатньо показові приклади відкритості: демонтаж турнікету на вході в Головне управління, відеокамера в кабінеті начальника та монітор у коридорі, на якому видно, чим він займається.

Але окрім цього, ми бачили і глобальні зміни. Як от боротьба з корупцією та звільнення “нечистих на руку” чиновників, відкриті онлайн-конкурси на керівні посади, якісне покращення виконання судових рішень, боротьба з неплатниками аліментів, постійні виїзди керівництва на місця, в область для оперативного вирішення проблем і навіть підвищення правової грамотності громадян через надання телевізійних консультацій.

За неповні три роки львівська юстиція якісно змінилася. При цьому жодних публічних претензій до Ярослава Жукровського чи його роботи не було. Аж тут раптове звільнення. Ще й на підставі формального та необґрунтованого дисциплінарного порушення. Очевидно, що це не є справжньою причиною звільнення. А справжню імовірну причину озвучив сам Ярослав: “Я ніколи нічого не возив у Київ”.

У своїй публічній заяві Українська Галицька Партія у Львові заявила:

“Ми спостерігали за роботою Ярослава Жукровського протягом останніх років. Він був іншим. Нетерпимим до бюрократії та корупції і відкритим до людей. Але такі посадовці владі непотрібні. Вони не хочуть ставати частиною системи. Вважаємо звільнення Ярослава цинічним і небезпечним кроком влади, яка дає сигнал всім якісним посадовцям: ви не туди потрапили, і вас ми теж викинемо, це лише питання часу”.

Політсила запропонувала всім небайдужим людям висловити свою підтримку Ярославу Жукровському у цей непростий час.

Фото: Збруч

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!