Силачі з’їхалися до Теребовлі

 

Змагання з силових видів спорту, богатирські ігри та незабутні частування організували в Теребовлі активісти Української Галицької Партії. У межах проекту “Здорова молодь”, змагання та показові виступи відбулися на свято Покрови та до 75-річчя УПА.

Захід провели у молодіжному парку Теребовлі. Спершу – змагання з армрестлінгу та армліфтингу, а потім – “Богатирські ігри”. Силами мірялися 6 богатирів Тернопільщини.

— Починали з “колодязя”. Це треба пронести вагу 235 кілограмів на 15-тиметрову відстань. Далі –  “коромисло”, такий, ніби, турнік, а внизу вага у 200 кілограмів. Інші вправи також передбачали носіння чи піднімання ваги 85, 105, 50 кілограмів”, — розповідає керівник Теребовлянської районної організації УГП Андрій Вінницький.

Переможцем “Богатирських ігор” став теребовлянський силач Леонід Бзові. Учасників та переможців нагородили грамотами та медалями.

Організовував дійство спортклуб “Вікінг”, спільно з Українською Галицькою Партією. Спостерігати за силачами прийшли мешканці Теребовлі, навколишніх сіл, родичі, колеги, друзі спортсменів.

_DSC4059

Організатори влаштували і частування — зварили 120 літрів рибної юшки та насмажили картоплі.

В Українській Галицькій Партії вважають розвиток спорту одним з пріоритетних завдань, активісти УГП — послідовники основоположника української фізкультури Івана Боберського. Партійці вважають, що спорт та різні види фізичної активності не тільки добре впливають на здоров’я людей, а й сприяють формуванню правильних моральних цінностей.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!