Створили фракцію УГП у міській раді

28 жовтня під час сесії міської ради Болехівської ТГ депутати Маряна Гошовська та Igor Yuzkiv оголосили про створення фракції Української Галицької Партії.
Мар’яна Гошовська
“24 вересня на ім’я міського голови Болехівської територіальної громади ми подали повідомлення про утворення та реєстрацію депутатської фракції Політичної партії “Українська Галицька Партія” в Болехівській міській раді в складі двох депутатів – Мар’яни Гошовської та Ігоря Юзьківа. Попередньо, відповідно до протоколу зборів фракції від 20 вересня, головою фракції обрано Мар’яну Гошовську.
У відповідності до вимог ст. 27 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” 27 жовтня під час ІІ пленарного засідання ХІІІ чергової сесії Болехівської міської ради поінформували депутатів ради про реєстрацію депутатської фракції УГП та її кількісний склад”, – пояснює процедуру депутатка Мар’яна Гошовська.
Команда Української Галицької Партії вважає такі дії хорошою ознакою застосування принципів демократії, а також демонструють спільну консолідовану позицію УГП у міській раді Болехівської ТГ.
Анна Зоря

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]