fbpx

Стрияни вимагають від влади міста Програму підтримки ОСББ

Учора голови ОСББ Стрия звернулися до влади міста з проханням створити Програму відшкодування витрат на термомодернізацію будинків, де є створені ОСББ.

Це стало можливим завдяки підтримці Української Галицької Партії та при безпосередній участі у створенні звернення нашої партійки п. Галини Джулай, експертки з енергозбереження, голови управлінської компанії “Нове місто” та засновниці Асоціації ОСББ Новояворівська.

“Минулого тижня у Стрию відбулася  зустріч з представниками ОСББ. Ми обговорювали можливості для об’єднань. Як працювати ефективно, як зекономити, як утеплити будинок, де брати кошти. І в ході розмови виявили, що на 60-тисячне місто у міському бюджеті не передбачено жодної програми для підтримки ОСББ. Відтак треба було діяти! Ми не просто обговорюємо питання та проблеми на таких зустрічах. Ми допомагаємо людям вирішувати наболілі питання. Стрияни потребували допомоги у написанні звернення. Ми їм допомогли”, – розповіла п.Галина Джулай.

Вирішувати питання довелося дуже швидко. Відповідне звернення підготувала п.Галина Джулай. Також голови ОСББ Стрия подали депутатам проект Програми підтримки енергозбереження для ОСББ. Сподіваємося, що міська рада Стрия підтримає звернення містян. Тримаємо питання на контролі і будемо повідомляти про всі подальші кроки у цьому напрямі.

Нагадаємо, що УГП проводить цикл зустрічей на тему створення та діяльності ОСББ, енергозбереження тощо. Якщо Вам цікаві ці речі, запрошуйте нас до себе.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]