Співпраця з громадою: активісти УГП показують приклад

Дрогобицький осередок Української Галицької Партії та активісти “Правого сектора Дрогобиччини” організували громадську зустріч, на якій, разом із містянами, напрацювали близько 70-и пропозицій для рідного міста. Долучився до учасників зустрічі і міський голова Дрогобича – Тарас Кучма.

Для якісного результату розмови організатори запропонували учасникам кілька важливих правил. До прикладу, заради конструктиву, заборонили будь-яку критику влади. Відтак 23 березня 18 небайдужих містян напрацювали цікаві пропозиції для розвитку Дрогобича у чотирьох тематичних робочих групах: антикорупційній, економічній, гуманітарній та групі житлово-комунального господарства.

“Як казав Ейнштейн, жодну проблему не можна вирішити на тому ж рівні, на якому вона виникла. Тому чути громаду, слухати її пропозиції – вартує. Це слушно, правильно та сучасно. Наша зустріч тому підтвердження.
Ініціативу підтримали. Ініціатива дала результат. Разом ми напрацювали близько 70-ти пропозицій, які передамо міській владі. Варто зауважити, що організатори навіть не сподівалися такого зацікавлення та уваги. Ідея проведення таких зустрічей повинна розвиватись, адже нам усім, спільно, усією громадою, є що обговорювати і є над чим працювати”, – написав у Фейсбуку голова Дрогобицької міської організації Галицької партії Олег Дьорка.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]