Школа, яка навчає лідерів. Простір соцмереж

Бути зрозумілими людям – це завдання для будь-якого лідера, публічної людини, громадського активіста чи політика, який несе справжні цінності, але може загубитися у стрімкому потоці інформації. Соцмережі сьогодні – важливий майданчик для комунікації. Про основні таємниці правильного ведення сторінки у Фейсбуку йшлося на весняній сесії Школи галицького політика в Івано-Франківську.

“Українські політики вже використовують соцмережі, як альтернативу прес-службі, а прес-служби – як майданчик для поширення інформації”, – каже спікер, медіа-тренер Михайлина Скорик.

“Статистика підтверджує, що молодь тепер дуже активно користуються Фейсбуком, особливо після заборони російських соцмереж. Тому дуже важливо навчитись якісно комунікувати із інтернет-аудиторією, саме тут чітко і цікаво доносити свої думки”, – зазначає учасник школи, голова Галицької районної організації Галицької Партії Павло Лодин.

Користувачі фейсбука вже найчастіше не читають, а сканують інформацію

Усе, що є в соцмережах, апріорі публічне. Справді приватний контент у фейсбуку варто поширювати тільки для друзів. Текти мають бути короткі, а якщо довгі – то справді цікаві. Всі ваші коментарі і “чекіни” можуть використати проти Вас. Уникайте помилок та поширення неперевіреної чи недостовірної інформації. Видаліть з друзів “тролів” та сумнівних осіб. Будьте позитивні! – Це основні поради від Михайлини Скорик.

До Школи галицького політика долучаються і вже досвідчені, і молоді люди, які бачать себе у політиці. Тут можна отримати практичні знання, опанувати навики, необхідні для публічної роботи. Відтак і тренерів відбирають найкращих, запевняє голова обласної організації Української Галицької Партії в Івано-Франківську Любомир Романчук.

“Кожен політик мусить постійно вчитися, щоб справді бути компетентним для щоденного прийняття правильних рішень”, – додає голова міської організації УГП в Івано-Франківську Наталія Сербин.

У весняній сесії Галицька Партія в Івано-Франківську має намір провести три Школи галицького політика. Про теми партійці будуть повідомляти в анонсах на сторінці партії у Фейсбуці. До участі запрошують всіх активних осіб з краю. Нагадуємо, навчання у Школі Галицького політика – безкоштовні.

Наталя Федоляк

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!