Школа, в якій надихали змінювати місто

У середині серпня разом зі стартом Громадського бюджету у Львові в офісі Української Галицької Партії розпочався цикл семінарів “Школа переможців Громадського бюджету”. Цей проект створили представники УГП з метою навчання та менторства львів’ян, які мають ідеї для якісних змін у місті.

Програма навчання включала 4 етапи тренінгів. Під час першого учасники дізналися, що таке Громадський бюджет та чим він може бути корисним як для мешканців, так і для розвитку міста загалом. Другий етап Школи допоміг сформулювати креативні ідеї, вдало описати їх у заявці та знайти необхідну підтримку серед однодумців, щоб проект вдалося успішно зареєструвати. Після третього та четвертого етапів, учасники Школи навчилися комунікувати з журналістами, пропонувати свою інформацію для медіа, організовувати та проводити промокампанії, а також вдало використовувати онлайн та офлайн інструменти впливу й агітації.

У межах “Школи переможців Громадського бюджету” партійці Української Галицької Партії також видали буклет, в якому львів’яни можуть знайти детальну інформацію про реалізацію Громадського бюджету у Львові.

imgonline-com-ua-Compressed-JEv6Is7Nz8be

Загалом у Школі взяли участь близько 50 учасників. Всі вони є авторами вже поданих проектів, які готували під час проходження навчань.

“Ми люди з амбітними цілями, великими мріями та прагненнями зробити світ кращим. Але самотужки нам це зробити дуже важко, конче необхідно згуртовувати зусилля. Приємно, що команда Української Галицької Партії не думає лише про власний успіх та “просування” своїх проектів, а її члени залюбки діляться власними вміннями, досвідом та навичками. Це є великим “плюсом” для всіх. Оскільки реалізовані ініціативи львів’ян через Громадський бюджет сприяють комфорту та покращенню всього міста загалом. Я вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо добрих змін у нашому житті”, – ділиться враженнями учасниця “Школи переможців Громадського бюджету” Віра Шпирка.

imgonline-com-ua-Compressed-4vs7j68eSM

“Школа, яку започаткувала Українська Галицька Партія, є дуже важливою. Люди, які стали авторами проектів бюджету участі, зіткнулися з тим, що потрібно охопити великий спектр різнопланової діяльності, якою вони раніше не займалися. А ці навчання дозволили учасникам за короткий час отримати базові навики: від того як підготувати проектну заявку до етапу проведення успішної промоції. Також відвідувачі Школи змогли отримати досвід авторів-переможців попереднього року, щоб уникнути тих же помилок у власній діяльності. Це є дуже цінно. Я радію з того, що на події УГП відгукнулося стільки активних львів’ян. Ті, хто були на навчаннях, матимуть перевагу перед людьми, які не мають достатньо досвіду, щоб здобути перемогу. Думаю, Українській Галицькій Партії варто продовжувати таку діяльність”, – розповідає Ростислав Коваль, один із спікерів “Школи переможців Громадського бюджету”, політичний аналітик, консультант з комунікацій, експерт з PR та медіа.

imgonline-com-ua-Compressed-tl6cc7MnN5T

Від завтра, 1 листопада, у Львові стартує голосування за подані проекти Громадського бюджету. Тож у Галицькій Партії бажають успіхів усім авторам. Особливо вболівають, звісно, за перемогу учасників “Школи переможців Громадського бюджету” і продовжують їх підтримувати та консультувати, за потреби.

Проголосувати за проекти можна за цим посиланням: https://lviv.pb.org.ua/projects та у львівських ЦНАПах.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!