Школа для політиків від УГП – тепер у столиці

Тут вона дещо змінила назву – на Школу Київського Політика. Суботній захід, 24 березня, зібрав близько 50-и молодих громадських активістів і просто цікавих киян, які хочуть більше дізнатися про реалії української політики, а також економіки, публічної сфери тощо, зробити перші кроки до особистої політичної кар’єри.

“Наша Школа – це чудова можливість для людей, які небайдужі до долі держави, бачать себе в політиці та потребують нових знань від професійних лекторів, бажають знайти однодумців”, – каже голова Київської міської організації Андрій Смолій.

Лекцію на тему “Публічна політика” для киян провів доцент КНУ ім. Тараса Шевченка, директор департаменту внутрішньої політики Міжнародного Центру перспективних досліджень, політолог Ігор Петренко.

“Школа Київського політика є хорошим проектом, який дійсно допомагає людям орієнтуватися та отримувати базові знання, щоб вони змогли змінити те, що вони хочуть, бути активними не просто на словах чи у гаслах, а й бути активними, розуміючи, що необхідно змінювати і як це робити. Ми хочемо вийти на те, щоб суспільство не просто щось вимагало від влади, а пропонувало конкретний варіанти, як можна вирішити проблеми”, – каже Ігор Петренко.

Динамічно та цікаво працював з учасниками Школи Наріман Дарвішов, практичний психолог та тренер. Він не дав сумувати учасникам наприкінці дня, адже всю теорію лекції продемонстрував та закріпив на практиці грою “Сніданок з особистістю”.

“Політична діяльність – це концентрована комунікація. Тому на Школі Київського політика я розповідав про асертивність – як про здатність на переговорах не поступатися власними позиціями та зберігати повагу до думок своїх партнерів. Також ми вели мову про базові психологічні маніпуляції та впливи, а найголовніше – як ми можемо їм протидіяти”, – каже Наріман Дарвішов.

Середній вік учасників – від 17 до 35 років. Усі вони брали активну участь у дискусіях та інтерактивах.

“Я вражена, що нові політичні сили створюють такі івенти, школи, які допомагають більше розібратися в тому, як функціонує взагалі держава та державна політика зсередини. Мені було дуже цікаво. Охоче візьму участь у наступних етапах школи”, – ділиться учасниця заходу Анастасія Мачуська.

 

У столичній Школі взяли участь як звичайні кияни, так і члени та прихильники Української Галицької Партії. Наступне заняття Школи Київського політика відбудеться 21 квітня. Вже менше, ніж через місяць учасники зможуть попрактикуватися у публічному виступі та обговорювати тему децентралізації в нашій країні.

Проект Школи Галицького політика стартував восени 2017 року відразу у трьох галицьких обласних центрах – у Львові, Тернополі та Івано-Франківську. Відразу три заняття у всіх трьох містах відбулися за два останні тижні. Зокрема, у Львові Школа пройшла у суботу, 24 березня, а вчора, 25 березня, правильно комунікувати у соцмережах вчився Івано-Франківськ.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!