А що Ви думаєте про громадський транспорт у Львові?

Загальноміське опитування щодо якості і найнеобхідніших змін у цій галузі ініціювала та проводить у Львові Українська Галицька Партія. Всі зібрані пропозиції партійці проаналізують та разом із рекомендаціями експертів запропонують міській владі. Думку людей вони готові відстоювати на всіх рівнях.

Взяти участь у анкетуванні можна у всіх районах Львова. Впродовж двох тижнів на зупинках громадського транспорту будуть розміщені спеціальні намети політсили.

Відповісти на запитання щодо реформи пасажирських перевезень у Львові можна й онлайн. Відповідні опитники партійці опублікували на сторінках у соцмережі Фейсбук. Так само Ви можете заповинити їх тут. Окремо – для пасажирів громадського транспорту, окремо – для водіїв приватних авто.

“Нам дуже важлива думка самих містян. Ми не пропонуємо швидких популістичних рішень. Спровжні зміни – це зміни глибинні, комплексні. І ми всі маємо це розуміти”, – каже заступниця голови Львівської міської організації  Галицької Партії Мар’яна Кузько.

Соціальну кампанію під назвою  “#транспорт_без_популізму” розпочала Українська Галицька Партія у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Експерти  економічної групи партії проаналізували гострі проблеми транспортної галузі, а також досвід інших міст і країн.  

Партійці переконують, що напрацьовані рішення та пропозиції могли б запустити справжню реформу громадського транспорту. Наразі свій план дій Галицька Партія обговорює з міською владою, експертами, громадськими активістами та перевізниками. Паралельно юристи партії напрацювали та скерували до Міністерства інфраструктури пропозиції змін до законодавства.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!