Що таке україноцентрична політика?

Голова Української Галицької Партії Богдан Панкевич:

Ідеологія і політика УГП базуються на визначеній послідовності наших основних пріоритетів: БОГ – ЛЮДИНА – УКРАЇНА. Це означає, що пріоритети України займають чільне місце в нашій ідеології, а наша політика є україноцентричною. Що це означає?

Сьогодні майже всі політичні партії декларують свій патріотизм, любов до України, а крайні націоналісти готові навіть релігію і життя людей підпорядковувати інтересам держави.  

Натомість, ми вважаємо, що Україна – понад усе, поки це не суперечить Божим Заповідям, людській гідності та свободі.

Українська нація має повне право забезпечити собі привілейоване становище у власній державі так само, як це робили інші нації в періоди свого становлення. Це право української нації має усвідомити весь цивілізований світ, щоб не було тиску на Україну з боку міжнародних організацій та кредиторів у цей складний час.

Держава Ізраїль зуміла домогтися міжнародного визнання трагедії єврейського народу й отримати розуміння своєї політики національного відродження. Україні варто перейняти цей досвід і забезпечувати привілейовані права українців так, щоб не спровокувати міжнародну економічну чи політичну протидію.

IMG_6370

Дуже важливим кроком є офіційне  поширення інформації про те, що Росія сфальсифікувала власну історію, присвоїла українську давнину та здобутки, натомість стверджувала, що української нації не існує. Переконати цивілізований світ і довести до всіх правдиву інформацію буде дуже складно. Бо всі провідні університети світу вже більш ніж 200 років сприймають російський фальсифікат історії за правду. Навчені таким чином європейські та американські студенти потім стають експертами, політиками, міністрами і президентами. Їм дуже важко змінити своє бачення Росії, а також своє ставлення до України.

Нам важливо, щоби правда перемогла, щоби світ перестав вважати Україну частиною “російського світу”.

Хоча багато українців русифіковані, заражені азійською ментальністю. Нездатність контролювати і впливати на владу, очікування всіх благ від держави, особиста безвідповідальність, культура хамства і агресії – все це принесла Росія. Якщо ми хочемо європейської, цивілізованої України то мусимо подолати не лише засилля російської мови, але й змінити шкідливі азійські звички та поведінку.

Україноцентрична політика і привілейоване становище української нації покликані подолати наслідки трагедій ХХ століття, коли було знищено близько 20 мільйонів українців. Оскільки знищували найкращих, то це можна назвати селекційним геноцидом. Нас позбавили еліти нації, тих, хто спроможний самостійно мислити і діяти, хто був моральним і відповідальним.

IMG_6373

Репресуючи українців, радянський окупаційний режим масово переселяв до України росіян. Багато з них були державними злочинцями – прямими виконавцями актів геноциду та депортацій. Вони та їхні нащадки проводили системну русифікацію і нищили все українське.

Геноцид та інші злочини проти української нації у ХХ столітті були вчинені при мовчазному ігноруванні та замовчуванні з боку цивілізованих високорозвинених країн. Іноземці повинні це розуміти, а відтак не протидіяти нашій україноцентричній політиці.

Україноцентрична політика на певний час підпорядкує інтересам збереження, відтворення і розвитку української нації деякі демократичні та конкурентні принципи. Інтереси української мови та культури мають бути пріоритетними і привілейованими, підтриманими позитивною дискримінацією за допомогою інструментів державної влади.

Конкурувати в царинах мови, культури та інформації повинні лише українські гравці між собою.

Так український продукт буде домінувати і ставати щораз кращим, сучаснішим.

Українська національна ідентичність найкраще збереглася в Галичині – в  культурі, мові, традиціях, цінностях та принципах. Вона є автентично українською, що б там не говорила російська пропаганда і совєтизовані науковці та експерти. Тому нічого не потрібно вишукувати чи придумувати, а просто використати те, що збереглося в Галичині, і поширити його по всій Україні.

Українство є ментальною стіною, яка захистить нас від агресії Росії.

Адже росіяни переконані, що всюди, де звучить російська мова, – там живуть їхні єдинокровні брати, які мріють знову стати частиною Російської імперії.

Україноцентрична політика означає також і врахування інтересів національної безпеки при лібералізації економіки, при залученні іноземних інвестицій. Україноцентризм забезпечить добробут українців, розвиток України та максимально добрі умови життя наступним поколінням українців.

Україна – єдина у світі територія для розвитку української нації. А інші національності, що мешкають в Україні, майже всі мають свої держави, де розвивається їхня національна ідентичність.

Відомо, що відчуття небезпеки паралізує здатність нації до розвитку і прогресу.

Українці відчувають брак безпеки не лише внаслідок економічних проблем, відсутності справедливої судової системи та безкарності заможних злочинців. Упослідженість всього українського в Україні, домінування російської мови, російської азійської культури, способу життя і стилю взаємин вселяють тривогу і також позбавляють українців відчуття безпеки у власній країні.

Тому утвердження українства, запровадження україноцентричної політики означає підвищення загального рівня безпеки. А це є однією з основних передумов для нашого розвитку і прогресу.

Початок теми: Українська Галицька Партія – ідеологічна партія

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!