Що буде з освітою?

В Україні побутує думка, що з освітою у нас все гаразд. І школи непогані, і університети престижні, і науковці перспективні. Ну, справді, ніби все гаразд. І лише зрідка дехто обережно починає говорити про проблеми освіти. Тихо.  На кухні. Так, щоб зайві вуха не чули. Для чого багато шуму?

Звичайно, у нас є інші проблеми: корупція, дороги, байдужі чиновники… Але мудрі країни вже давно зрозуміли: все починається з освіти. Зараз в країні розпочали реформування цієї сфери, проте не варто розраховувати лише на Київ. Українська Галицька Партія вирішила не чекати і діяти вже зараз.

Українська Галицька Партія  має наше бачення розвитку освіти. Зараз ми запрошуємо подивитися на основні проблеми цієї галузі, про які  просто не можна мовчати.

Сьогодні ми говоримо про проблеми, але незабаром ми презентуватимемо альтернативні рішення.

Змінюємо Галичину – починаємо з освіти!

Майже 4 тисячі дітей цього року не потраплять у дитячі садки у Львові. Їхні батьки мусять або звільнятися з роботи, щоб доглядати за дитиною, або влаштовуватися на ще одну, щоб оплатити місце в приватному садку.

Шкільна програма – перевантажена і нецікава. Вчителі часто не хочуть сприймати нові віяння і робити уроки інтерактивними. Кажуть, що мала зарплата і що в школи ніхто не хоче йти працювати. Вчителям важко, дітям нецікаво, батьки незадоволені.  

Професійно-технічна освіта – в кризі. Ринок потребує не тих спеціалістів, яких готують професійно-технічні ліцеї. Підприємці готові пропонувати добрі зарплати, але їх не влаштовує рівень випускників училищ. Ці заклади зовсім не популярні серед молоді. Часто туди йдуть від безвиході.

Забагато вишів, безліч спеціальностей, деякі з них вже не мають попиту.
Роботу без знайомств знайти майже неможливо. Навіть з “червоним” дипломом.
А ще – корупція, домовленості, застарілі методики.

Освіта для дорослих зовсім не популярна в Україні. І пропозицій небагато, та й вчитися після 40 років хочуть одиниці. Таке навчання могло б відкрити нові горизонти для багатьох, проте поки що це нікому не потрібно.

Освіта є одним з ключових пріоритетів для Галицької Партії. Вже зараз тут працює освітня група, яка залучає експертів та розробляє бачення змін для країни. Група готує стратегію розвитку сфери, а також шукає рішення конкретних проблем. Запрошуємо долучатися!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!